Page 1 of 2

Sedaci zidle

Posted: 00:38 29. Apr 2007
by Rejty
Zidli nastavime pouzitelnou, dame ji zapletu - aby nesla rozbit a pojmenujeme ji cesky, pokud ma angliky nazev. Do skriptu ,,on used,, napiseme: x0_o2_use_chair .

Posted: 12:17 12. May 2007
by Sylmael
Lepsim riesenim je :
1. dany predmet dat ako staticky zo zapletkom (cize nam nebude svietit a nemusite mu dopisovat nazov cesky ;) )

2. vytvorit si novy placeabl s nazvom trebars *sadnut* a dat mu v appearance(vzhlad) neviditelneho objektu

3. Nastavi sa mu zapletka, pouzitelnost a do scriptu OnUsed dajte "x0_o2_use_chair"

4. hodte ten neviditelny objekt s menom *sadnut* na staticku stolicku, kreslo, lavicku (tam sa vojdu aj 3 vedla seba)

K comu je to dobre? Nuz mozte spravit dlhu lavicku ci kreslo na ktore si mozu sadnut aj 3 hraci nie len 1. :)

Posted: 23:49 13. May 2007
by jaara
Ale kdyz jde o obycejnou zidli, tak se tenhle postup nevyplati :wink: ,

Posted: 16:54 14. May 2007
by Sylmael
jaara wrote:Ale kdyz jde o obycejnou zidli, tak se tenhle postup nevyplati :wink: ,
LOL to je mi snad jasne

PS: stane sa predsa ze ti tileset hodi stolicku ktoru nemozes editovat, tak na tu sa to da tiez dat ;) a hned je stolicka k niecomu dobra

Re: Sedaci zidle

Posted: 19:15 13. Jun 2009
by Tretas
Ahoj, chtěl bych se vás zeptat, jestli je možné udělat sedací polštáře? Víte někdo jak na to?

Re: Sedaci zidle

Posted: 19:25 13. Jun 2009
by Daanri
vytvoris to ako klasicku stolicku

Re: Sedaci zidle

Posted: 21:37 13. Jun 2009
by Tretas
Myslíš tím placebem jak nahoře popisuje sylmael? A bude mi to fungovat aji v singlu, nebo až na Thalii?

Re: Sedaci zidle

Posted: 21:43 13. Jun 2009
by nomis_b
bude ti to fungovat, pokud budes mit v modulu ten skript. tedy napr. v CEP modulu.

Re: Sedaci zidle

Posted: 21:47 13. Jun 2009
by Tretas
A v Thalie_wb_modul_new to nepůjde? Jde tam ten skript nějak přidat?

Re: Sedaci zidle

Posted: 22:07 13. Jun 2009
by photter
zep_use_chair je standartní bw script a je všude, pokud ho někdo schválně nevyhodí

Re: Sedaci zidle

Posted: 10:49 15. Jun 2009
by kucik
Bude na tom polštáři ale sedět ve vejšce normální židle. Pokud chceš polštáře na zemi, je lepší dát je dost nízko na to, aby skrz ně šlo dobře chodit a pak si na ně soudnout klasicjý ,,sednout na zem".

Re: Sedaci zidle

Posted: 12:00 15. Jun 2009
by Tretas
Asi to tak udělám. Protože pomocí toho jak nahoře popisujete mi to nefunguje :-( Dám je do té výšky (nížky) dolu :-D

Re: Sedaci zidle

Posted: 15:27 15. Jun 2009
by Tretas
Všiml jsem si že v Kel-a-Hazru u lichváře (banka) mají polštáře sedací. Mohl by se tam někdo mrknout jak je to udělané?

Re: Sedaci zidle

Posted: 15:47 15. Jun 2009
by photter
nijak jinak to dělaný nebude a byl by to i nesmysl dělat jinak, buď:
je placeabl použitelnej a de mu do slotu onused dát ten zep_use_chair, nebo
je placeabl static a na něm je umístěnej druhej placeabl (teď nevím, jestli je v paletě přímo "invisible chair" nebo je to univerzální neviditelnej placeable)
pokud ti to nechodí, zřejmě není v tvým buildermodulu ten zep_use_chair script ale bejt tebou nelámu si s tím hlavu, v normálním modulu to chodit bude

Re: Sedaci zidle

Posted: 15:53 15. Jun 2009
by kucik
Ještě je x0_o2_use_chair script, kterej je identickej (dělá to samý) a mít ho tam budeš.