Page 1 of 1

OPRAVENO: Obsluha v Kelu

Posted: 19:26 15. Sep 2014
by NesQe
Obsluha a obsluha ty dvě dámy v červenobílém oděvu.. Taky snížit ten interval jak mluví. píšou na střídačku co 5 vteřin maximálně.

Re: Obsluha v Kelu

Posted: 20:29 15. Sep 2014
by karolina
NesQe wrote:Obsluha a obsluha ty dvě dámy v červenobílém oděvu.. Taky snížit ten interval jak mluví. píšou na střídačku co 5 vteřin maximálně.
Jo, je smazaná oprava toho, Rejty jí musí znova nahrát...

Re: Obsluha v Kelu

Posted: 10:38 20. Sep 2014
by karolina
Opraveno