OPRAVENO: Obsluha v Kelu
Posted: 19:26 15. Sep 2014
Obsluha a obsluha ty dvě dámy v červenobílém oděvu.. Taky snížit ten interval jak mluví. píšou na střídačku co 5 vteřin maximálně.
Jo, je smazaná oprava toho, Rejty jí musí znova nahrát...NesQe wrote:Obsluha a obsluha ty dvě dámy v červenobílém oděvu.. Taky snížit ten interval jak mluví. píšou na střídačku co 5 vteřin maximálně.