Page 1 of 6

Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Posted: 20:44 16. Sep 2014
by Barbar321
Někde se to tu někdy řešilo, ale nemůžu to najít.

Po založení nové postavy tato trčí v úvodní lokaci a nelze s ní nic dělat. Nenabízí jí to ani výběr hlav (což by mi tak nevadilo, kdyby se mohla aspoň hnout)

Re: Nová postava

Posted: 20:49 16. Sep 2014
by karolina
Barbar321 wrote:Někde se to tu někdy řešilo, ale nemůžu to najít.

Po založení nové postavy tato trčí v úvodní lokaci a nelze s ní nic dělat. Nenabízí jí to ani výběr hlav (což by mi tak nevadilo, kdyby se mohla aspoň hnout)
Tak znovu a lépe... něco jsi udělal špatně

Re: Nová postava

Posted: 02:34 17. Sep 2014
by J.F.Payne
Někdy nějalk lagne ten dialog výběru hlav, a to se zasekne celé. Je pak třeba založit novou psotavu. Člověk ani nemusel udělat nic špatně.

Re: Nová postava

Posted: 21:46 19. Sep 2014
by rosnicka
Udělala jsem novou postavu - několikrát , první tři - našla jsem problém že mám špatnou doménu, našla jsem kde mám najít jaký bůh má jaké domény. Udělala jsem vše podle návodu vlezla jsem do hry a postava fungovala. Nestihla jsem udělat první level a přišel restart , po něm jsem teda udělala první level a fungovalo to jak má. Odhlásila jsem se asi na hodinu a půl a když jsem se přihlásila tak mi nešli časové expy ale ani expy z potvor .. kde jsem udělala chybu ? v panteonu jsem našla že u Moruse jde chaotický neutrál a při zakládání postavy tam tahle možnost není , jen zmatený neutrál - je to stejný ?

Re: Nová postava

Posted: 22:29 19. Sep 2014
by kucik
Ano, zmateny a chaoticky je to same. Kdyz napises, jaka je to postava, tak ti muzu zkusit i pomoct.
Jestli je to ta Merin Swen, tak muze byt problem s tim, ze ta predchoi se jmenovala stejne a mezi smazanim prvni a zalozenim druhe nebyl restart.

Re: Nová postava

Posted: 23:35 19. Sep 2014
by Bahnak
Přesně, jakmile založíš postavu se stejným (nebo velmi podobným) jménem a není mezi nimi restart, systém rád sosne již načtené informace co má z předchozí verze, tedy klidně i chybové.
Taky se mi to stalo. Doporučuji přejmenovat na úplně jiné jméno. Alespoň mě se pak zadařilo.
(tedy nepřidávat mezery a pomlčky, ale opravdu navolit jméno úplně jiné, třeba původní Pavel změnit na Jiří...)

Re: Nová postava

Posted: 23:41 19. Sep 2014
by rosnicka
a sakra, takze tu postavu budu delat znova od zacatku ? ale diky vam za radu :mrgreen:

Re: Nová postava

Posted: 20:22 28. Oct 2014
by TomasDrakeX
Dobrý den,
založil jsem si postavu Slavoj Sobata na účtě TomasDrakeX, vše probíhalo normálně a po té co jsem si nakoupil vybavení a prošel do další lokace kde byl portál a tuším dvě sochy a naskočil mi nový lvl mi hra spadla a vyskočila tabulka: Vypršel časový limit, byl jste odhlášen.
Pak už se za tu postavu nešlo přihlásit, tak jsem si udělal novou Slavoj Sobatta a situace se opakovala. Další den jsem se přihlásil a jsem zřejmě u portálu, přes který chodí zabité postavy ale píše mi: Vaše postava není schválena.
Dá se s tím něco dělat? Respektive zjistit jestli nedělám někde chybu. Pokud ne, tak Vás prosím o smazání obou postav.
Děkuji.

Re: Nová postava

Posted: 20:24 28. Oct 2014
by Mourisson1
Základní otázka, dělal jsi vše podle tohoto (http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315) návodu a nedal si na postavu nic navíc? (špatné featy, body do dovedností, jiné povolání a tak?)

Re: Nová postava

Posted: 20:42 28. Oct 2014
by TomasDrakeX
Mourisson1 wrote:Základní otázka, dělal jsi vše podle tohoto (http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315) návodu a nedal si na postavu nic navíc? (špatné featy, body do dovedností, jiné povolání a tak?)
Postupoval jsem podle návodu.

Re: Nová postava

Posted: 11:52 29. Oct 2014
by kucik
Jak jsem psal PMkou:
Hra spadla hned po vstupu do lokace? Podeříval bych nějaký objekt, se kterým se nepopasuje grafická karta. Zkus stáhnout všechnu grafiku na minimum.
Nerozumim tomu, že hra spadla a potom ti vyskočila nějaká tabulka. Ta tabulka ti vyskočila kde?
Proč se nešlo potom za postavu přihlásit? Co přesně to dělalo?

Re: Nová postava

Posted: 13:53 29. Oct 2014
by karolina
Nemáš náhodou klerika s doménou neodpovídající bohu?

Re: Nová postava

Posted: 14:10 29. Oct 2014
by Barbar321
karolina wrote:Nemáš náhodou klerika s doménou neodpovídající bohu?
Nevím, zda-li se od té doby měnil systém posuzování správně založené postavy, ale když jsem asi před třemi měsíci založil klerika se špatnou doménou, mohl jsem ho normálně hrát. Jediný rozdíl bylo, že po restartu přestal kompletně dostávat časové expy.

Možnost na chybu tedy dobrá, ale nejspíš to nebude řešení.

Re: Nová postava

Posted: 17:50 29. Oct 2014
by TomasDrakeX
kucik:
Postavy jsem smazal. Co přesně se dělo, že se za postavy nešlo přihlásit? Spadlo ti to teda hned po přechodu do jiné lokace? Možná má grafická karta problém s nějakým objektem. Zkus pro začátek stáhnout detaily na minimum, vypnout trávu a podobné věci.

TomasDrake:
Přešel jsem do lokace a spadlo to po 5 až 10 sekundách. Hra mi skočila buď do uvodního menu hry, kde si vybíráme Sigleplayer, Multiplayer atd. nebo na stránku kde si vybíráme ke které hře se připojíme na iternetu. Teď už si to přesně nevybavuju. A vyskočila ta tabulka kterou jsem psal.
Když jsem se znova přihlašoval do hry, začalo nahrávání. První tuším odstranování lokací z paměti, to se nahrávalo hodně dlouho tipuju tak 2 minuty se ukazatel průběhu nahrávání nehnul, pak to poskočilo a začalo nahrávání lokací a tam se na minutu přestal hýbat ukazatel nahrávání a pak to spadlo zpět do menu hry a tabulka Vypršel časový limit, viz. výše.
Večer vyzkouším znova postavu a uvidíme, třeba to bylo jen díky lagům, případně snížim grafiku a když ani to nepomůže, zkusím přeinstalovat nwn a znova vše nahrát jestli sem neudělal chybu tam.
Každopádně děkuji za pomoc.

kucik:
Aha. To vypadá že by mohl být problém, s tim, že ti počítač nezvládne dost rychle nahrát lokaci a server tě odpojí, protože klient v mezičase neodpovídá. To máš nějaký starší PC?

TomasDrake:
Starší: Intel Pentium 4, 2,66Ghz 1,25GB RAM Asus Ah3650 Windows XP Service Pack 3
Stáhl jsem všechny nároky hry na minimum a problém přetrvává. Opravdu to vypadá, že to nezvládne nahrát včas a proto mě to vykopne.

Re: Nová postava

Posted: 17:58 29. Oct 2014
by kucik
Bojim se, že víc ti s tim nedokážu pomoct. Problém vidim v tom 1GB paměti. Bohužel těch modelů je už v hacích tolik, že je to poněkud vícegigová záležitost.