Page 1 of 7

Posted: 02:09 30. Dec 2007
by Pivo
Pokud jsem to pochopil dobře měl by mít tiefling na lvl 1 ocas.Já ho nemám.Ostatní vlastnosti mám.

Posted: 02:15 30. Dec 2007
by Daanri
V testovaci verzii subras zatim ocas neni.

Posted: 10:53 30. Dec 2007
by Kiri
tak ani nejde zkusit drowy, zrejmne protoze neni ani moznost vyberu pod temna, ze?

Posted: 11:09 30. Dec 2007
by Daanri
proc by neslo skusit? nam to predtym fungovalo

Posted: 13:35 30. Dec 2007
by Kiri
tak sem levej a potrebuju podrobnej navod na elfa drowa slechtice...sry :(

edit: diky Liukovi vse vysvetleno...a ani to nebolelo... thx

Posted: 14:36 30. Dec 2007
by kucik
Prosim snazte se co nejpodrobneji popsat problemy, na ktere jste narazili. System je v testovani a je potreba ho odladit tak, aby se choval co mozna nejprivetiveji. Pokud narazite na neco, co vam neni jasne, napiste to. Je totiz pravdepodobne, ze na podobny problem drive ci pozdeji narazi nekdo dalsi. User friendly rozhrani pro uzivatele, pro me byl vzdycky trochu problem, protoze se na to asi divam trochu jinak.

Presunuto do noveho vlakna.

Posted: 00:18 31. Dec 2007
by Smoke
tak jsem si zkusil vytvořit subrasu, po lognutí do hry se zdálo být vše v pořádku...patřičné bonusy se mi zobrazily ve formě boostů jako okénka v pravém rohu obrazovky a samozřejmě vše bylo zaznamenáno číselně ve statistikách postavy... jenže co jsem prošel do světa přes Thala, okamžitě boosty jakoby spadly a rázem má postava měla statistiky jako obyčejná a ne jako subrasa... nevíte v čem může být problém? předem díky

Posted: 10:22 31. Dec 2007
by Morn
Mám stejnej problém u Thala vše v pořádku ale při lognutí do hry vše vráceno zpátky :(

Udělal jsem si Black Goblina.

Posted: 11:55 31. Dec 2007
by cmon
Já jsem zaznamenal stejný problém u tieflinga s tím rozdílem jak se objevím v ivory tak mám u sebe nějaký kámen lehkých zranění pro subrasy

Posted: 13:24 31. Dec 2007
by kucik
Ten kamen Tieflingovi patri a kdyz se podivas na jeho popis, tak se doctes, ze tiefling ho ma proto, ze pomoci neho muze jednou za den zpusobit lehka zraneni.

To spadnuti efektu se bude resit. Nekde se zrejme vola script, ktery shodi vsechny efekty vcetne efektu pro subrasy. Prave na tyto chyby se system subras testuje.

Posted: 18:22 31. Dec 2007
by Pajule
chch tak ja mam uplne to same se slunecnici(slenecna elfa)u Thala byla ok a pak vse spadlo.

Posted: 19:03 31. Dec 2007
by kucik
Po restartu by to melo byt funkcni.

Zkoušel jsem Aasimara

Posted: 19:31 01. Jan 2008
by monstera
nadlepšení hodnot pro subrasu se objevuje po nalogování, ale po první modlitbě mizí ...

mestsky pulcik

Posted: 20:03 01. Jan 2008
by Within
Pri vytvoreni subrasy mestskeho pulcika se mi bonusy pricetly ale po odchodu od Thala do Ivory sem o ne prisla.

Posted: 20:21 01. Jan 2008
by kucik
Diky, snazime se najit vsechny scripty, ktere by to mohly shazovat.
Cemu rikas modlitba?