Page 1 of 1

Opraveno: Stoky pod středem - průchod

Posted: 12:46 19. Sep 2014
by Zeerit
Po klinutí na průchod ze stok pod středem 3 do stok pod středem 2 se člověk objeví v bytu U Slunce :lol: :lol: :lol:

Re: Stoky pod středem - průchod

Posted: 10:36 20. Sep 2014
by karolina
Ve které části lokace ten přechod je?

Re: Stoky pod středem - průchod

Posted: 11:23 20. Sep 2014
by karolina
Už ho mam... Buďte rádi, že vás to odvedlo jen k bytu U Slunce :D :D :twisted: