Page 1 of 1

VYŘEŠENO - Karatha - přechod z dolního města do středního m.

Posted: 17:05 19. Sep 2014
by Aillen
Přechod z dolního města do středního města funguje, ale nefunguje přechod ze středního města do dolního města

Nevidím nikde cestu k západní bráně - k bance, nevidím divadlo, možná špatně hledám, ale hlavně nejde se vrátit do dolního města.

Když chci uložit hru přes duši, ozve se křik a nejenom mně.

Re: Karatha - přechod z dolního města do středního města

Posted: 17:05 19. Sep 2014
by Bahnak
to není přechodem , ale nefunkčností servru, nějak se pomátly scripty, netuším proč.

Re: Karatha - přechod z dolního města do středního města

Posted: 10:36 20. Sep 2014
by karolina
Vysvětleno