Page 1 of 2
Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 13:06 21. Sep 2014
by Rejty
Co by mělo jít stahovat a nejde to
* Napište mi sem prosím názvy potvor, které by podle vás měly jít stahovat a nejdou, zpravidla nemají jít stahovat humanoidé (takže mi sem nepiště bandity, skřety atd.), spíše se jedná o zvířata, bestie atd.:
Ve formátu:
- PŘESNÝ název bytosti, umístění (stačí jedna z lokací, kde se potvora nachází)
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 00:25 22. Sep 2014
by Infra
království - východní pobřeží - zatopená jeskyně
Želva
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 13:11 28. Sep 2014
by Infra
Dorenský hvozd - dno propasti
Slimák(btw má dost velký plc po smrti)
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 23:44 13. Oct 2014
by Zeerit
Krokoušové v bažinách
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 17:55 19. Oct 2014
by Infra
Karatha - stoky pod horním 2
Karatha - stoky pod horním 3
Netopýr jeskynní
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 18:43 19. Oct 2014
by torvisi
Poust Abu cosi - Pred (pod?) Cernou vezi: zihane hyeny
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 00:14 24. Oct 2014
by Infra
Arena ten kouzlící pavouk, nikdy nešel, ale možná by to mohlo mít trofej.
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 00:15 24. Oct 2014
by Infra
Krvavý hvozd - skřetí údolí - jeskyně 3
Manticora
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 17:01 26. Oct 2014
by Aillen
Poušť - Údolí mrtvých - Hieracosfinga
Stará gynosfinga
Pyrosfinga
Androsfinga
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 19:24 26. Oct 2014
by Infra
Loviště - západní pláně
ankheg
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 20:43 26. Oct 2014
by Bahnak
Hrobka v Ix´Rafh - ze starých kostějů vypadávají trofeje - Kloub starého kostlivce - tržní cena cca 250 gp/kus
Bohužel po jistém zásahu vypadávají z velitelů a kostlivých ogrů jen trofeje "kloub kostlivce" - tržní cena cca 20 gp/kus
Prošel jsem se mrtvými jeskyněmi za Skorgem a tam je to ještě horší, ze všech kostlivců vypadávají jenom ty slabé "klouby kostlivců", viz. screen.
Klouby kostějů pokládám jako jedinou možnou věc, kterou může stahovat nesilová postava, vím že jsem to již hlásil někde pro Ix´Rafh, ale tam alespoň z některých ty správné padají, Skogrg je bohužel úplně mimo

což jsem nevěděl a tímto se přimlouvám za nápravu.
(vše to začalo nějakým upgradem kostějů v mrtvém lese, kde jinak také padají ty špatné klouby)
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 11:27 27. Oct 2014
by Bahnak
Podtemno - tunely klepetnatců/jeskyně klepetnatců
Klepetnatci v tunelech ani v jeskyni nejdou stahovat, po smrti mizí, dříve stahovat šli.
Akorát ve třetím patře jeskyně jsou psionici, ti stahovat jdou.
V dungu je jen pár mrtvol nebo beden s pár penízky, chtělo by to vrátit stahování obyčejných klepet, tak nějak tam nejsou ted vlastně žádný peníze z ničeho kromě bosů.
(a u bosse v truhličkách dokupy asi 500 gp to taky nevytrhne)
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 12:22 27. Oct 2014
by sandoftime
Bahnak wrote:Podtemno - tunely klepetnatců/jeskyně klepetnatců
Klepetnatci v tunelech ani v jeskyni nejdou stahovat, po smrti mizí, dříve stahovat šli.
Akorát ve třetím patře jeskyně jsou psionici, ti stahovat jdou.
V dungu je jen pár mrtvol nebo beden s pár penízky, chtělo by to vrátit stahování obyčejných klepet, tak nějak tam nejsou ted vlastně žádný peníze z ničeho kromě bosů.
(a u bosse v truhličkách dokupy asi 500 gp to taky nevytrhne)
Klepetnatci na povrchu (tuším v dolech u jagirské slati) mají podobný problém, jde stahovat pouze cca 40% klepetnatců, kteří tam jsou.
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 20:56 30. Oct 2014
by kokosak
Močály - chrám ještěrů - Posvátný krokodýl
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Posted: 02:14 01. Nov 2014
by Zeerit
Močály - černý vdovy a vyverny
když nato tak koukám tak asi v močálech zatím není nic stahovatelný
