Page 1 of 1

OPRAVENO: Dostavníky

Posted: 19:56 21. Sep 2014
by J.F.Payne
Dostavníky fungujou jako lodě, a tak zbylo pár detailů:

- lístek se jmenuje "lodní lístek" + když se lístek použije kvůli času, vypíše se "Loď vypluje za xxxx"
- v rozhovoru po nakliknutí "Chci lístek" se ozve "Klidnou plavbu, kapitán vás bude očekávat na palubě".

Re: Dostavníky

Posted: 20:25 21. Sep 2014
by karolina
Tak ty detaily igonoruj :D
Ty dostavníky jsou lodě!

Re: Dostavníky

Posted: 21:02 21. Sep 2014
by pavad
karolina wrote:Tak ty detaily igonoruj :D
Ty dostavníky jsou lodě!
Kdyz on pak nevi kdy ma IC zvracet z morske nemoci a kdy ne! :D

Re: Dostavníky

Posted: 03:30 22. Sep 2014
by Raznuts
možná není chyba, ale upozorním na to.

Na rozdíl od lodí, nestačí stát vedle vozky. Musíte použít lístek aby vás to portlo.

Re: Dostavníky

Posted: 09:25 22. Sep 2014
by karolina
Raznuts wrote:možná není chyba, ale upozorním na to.

Na rozdíl od lodí, nestačí stát vedle vozky. Musíte použít lístek aby vás to portlo.
To mi přijde jako nesmysl... neodlognul jsi od zakoupení lístku?

Re: Dostavníky

Posted: 13:19 22. Sep 2014
by kucik
Raznuts wrote:možná není chyba, ale upozorním na to.

Na rozdíl od lodí, nestačí stát vedle vozky. Musíte použít lístek aby vás to portlo.
To je nesmysl. Použití lístku vypisuje pouze čas.

Re: Dostavníky

Posted: 16:12 22. Sep 2014
by Raznuts
kucik wrote:To je nesmysl. Použití lístku vypisuje pouze čas.
Možná to nesmysl je. Ale když sem koupil lístek a zeptal se kdy jede, tak řekl do 30 minut (předpokládám herních). Když sem tam seděl už 10. minutu (Naši, ne IN game) tak sem pouzil listek a EJHLE najednou sem za 6 minut fakt vyrazil pryč.

Možná náhoda? Možná ne? 8)

Re: Dostavníky

Posted: 16:13 22. Sep 2014
by J.F.Payne
Říká půl hodiny, ale asi je myšleno reálnou půl hodinu. Tam bude asi chyba.

Re: Dostavníky

Posted: 16:15 22. Sep 2014
by Caehan
Nebo jsi možná při použití lístku popošel... celkem záleží, jak blízko prodejcove jsi.

Re: Dostavníky

Posted: 16:27 22. Sep 2014
by kucik
Ony ty dostavníky jezdí co 20 minut. Tedy IG co dvě hodiny. Čas hlášený na lístcích je IG.
Tedy pokud to hlásilo půl hodiny a nejelo to během 5ti minut, bude to asi špatně hlásit.

Možná tam byla chyba způsobená randomizací odjezdů.

Re: Dostavníky

Posted: 16:36 22. Sep 2014
by kokosak
By bylo fajn je nastavit tak, aby se tam třeba dojelo i s čekáním rychleji, než se tam dojde. Jinak to trochu postrádá smysl.

Re: Dostavníky

Posted: 16:38 22. Sep 2014
by kucik
kokosak wrote:By bylo fajn je nastavit tak, aby se tam třeba dojelo i s čekáním rychleji, než se tam dojde. Jinak to trochu postrádá smysl.
Dělá se na tom. Zjišťujem, jak rychle můžem hnát koně, než zcela padnou.

Re: Dostavníky

Posted: 16:40 22. Sep 2014
by J.F.Payne
Tak smysl to stále má, že ano. Třeba bezpečí.

Re: Dostavníky

Posted: 17:23 22. Sep 2014
by Caehan
A také kratší načítání lokací, soukromí a pohodlí. Cesta pěšky je zdarma. Cesta dostavníkem by klidně mohla stát i něco navrch, přeci jen je to prostředek dopravy, co není mezi chudinou úplně obvyklý - to zase záleží dost na jejich zamyšleném účelu.

Není ten čas odjezdu ořezaný o výpis "hodin" a nezobrazuje jen minuty a vteřiny? (nedovedu si představit, proč by to někdo dělal, ale kdo ví)

Re: Dostavníky

Posted: 18:33 22. Sep 2014
by karolina
Čas odjezdu je nyní nastaven na co 10 minut, doba jízdy 2 minuty... změním v rozhovoru, že odjíždějí do hodiny.