Page 1 of 1

OPRAVENO: Vyvolání mágova familiara

Posted: 01:58 23. Sep 2014
by Caehan
Poslušně hlásím, že povolání "dráčka" stále shazuje server... po rr zkusím i zbytek.

Re: Vyvolání mágova familiara

Posted: 07:55 23. Sep 2014
by Mourisson1
Zbytek mi normálně jel.

Re: Vyvolání mágova familiara

Posted: 08:40 23. Sep 2014
by klobouk
Caehan wrote:Poslušně hlásím, že povolání "dráčka" stále shazuje server... po rr zkusím i zbytek.
Měnil sis u dráčka vzhled? A pokud, tak jaký máš aktuálně? (A pokud ne, jaký je defaultní? :) )
A pokud jsi měl jiného familiara předtím, jaký vzhled jsi měl u něj?

Re: Vyvolání mágova familiara

Posted: 08:41 23. Sep 2014
by Mourisson1
U mágovskejch familiárů nejde měnit vzhled. (minimálně u golema)

Každopádně když jsem to shazoval já tak vzhled nezměníš protože to spadn už při vyvolání dráčka, a u předchozího summona jsem ho tedy změněný neměl (protože to nešlo)