Page 1 of 1

OPRAVENO: Staří kostlivci

Posted: 12:47 23. Sep 2014
by Barbar321
Jedná se o trofeje z kostlivců/ starých kostlivců

- Ix rafh - pohřebiště - hrobka 1-3 - kostlivec, velitel kostlivců - vypadávají z nich nějakým zmateným systémem někdy kloub starého kostlivce, někdy obyčejný kloub kostlivce. Dříve myslím z nich padaly pouze klouby kostlivce. Rozdíl ale je v tom, že dříve tyto trofeje stály 290zl/ks, nyní kloub starého kostlivce je za 290zl/ks a normální za 21zl/ks. Kostlivci jsou odhadem pro lvl 17

- Skogr - mrtvé jeskyně - severní/jižní pohřebiště - starý kostlivec, mocný kostlivec - jedná se o trofeje, které byly včera opravovány (předtím nešly stáhnout vůbec). Problém spočívá v tom, že z těchto koster padají standardní klouby kostlivce za 21zl/ks. Tito kostlivci jsou tak o 1/4 silnější než výše zmínění a jsou tak odhadem pro 20-tý lvl. Dle mého soudu by se z nich měl stahovat kloub starého kostlivce (když už se tak ta potvora tak jmenuje) a nebo aspoň aby byla za vhodnější cenu, jako jsou trofeje z hrobky

Re: Staří kostlivci

Posted: 12:56 23. Sep 2014
by kucik
Cena trofejí se nastavuje podle CR monstra. Pokud trofeje z nich stojí 21gp, tak opravdu nejsou pro 17. level, ale pro 4. level.

Re: Staří kostlivci

Posted: 13:50 23. Sep 2014
by Barbar321
kucik wrote:Cena trofejí se nastavuje podle CR monstra. Pokud trofeje z nich stojí 21gp, tak opravdu nejsou pro 17. level, ale pro 4. level.
No nevím, o ti na to mám říct ještě jiného. Je to přesně, jak jsem popisoval. Jestli chceš připsat statistiky těch kostlivců, můžu to někde přibližně vyštrachat.

Osobně si ale nedokážu představit, že by postava na 4-tém lvl dokázala přežít ve Skogru :lol:

Co si tak vybavuju, AB25, Ac cca 30, životů okolo 150, 3 útoky, kritika za 120. Skupinky po 5-7. Určitě to nebude potvůrka pro 4-tý lvl.

Něco špatného tu přecejen bude, nemyslíš?

Re: Staří kostlivci

Posted: 13:58 23. Sep 2014
by kucik
A přesně tyhle klouby z tohodle dungu jsi vzal k vetešníkovi a dal ti za ně 21gp? Nebo jen vycházíš z toho, že vypadají stejně jako ty za 21gp?

Re: Staří kostlivci

Posted: 14:27 23. Sep 2014
by Barbar321
Ano, přesně tyhle, co jsem získal včera ve Skogru (poprvé, co to šlo, předtím trrofej nešla vytvořit - chybová hláška - hlášená v chybách, od včerejška v koši), jsem vzal k vetešníkovi a dal mi 21 zl/ks. Stejně tak, do včerejšího dne v hrobce v Ix rafh padaly trofeje z kostlivců i z velitelů kostlivců, kloub kostlivce (na 90% jistoty - nedaly se stackovat s klouby kostlivého ogra, ze kterého padají klouby starého kostlivce), všechny za 290/ks (přesně asi 288). Od včerejška (či spíše od dnešního rána, kdy jsem to chtěl ověřit) padala z těchto koster mix kloubu kostlivce (s prodejní cenou 21 zl/ks) a kloubů starého kostlivce (s prodejní cenou 290 zl/ks).

Z kostlivého ogra tam padá kloub starého kostlivce pořád.

Re: Staří kostlivci

Posted: 13:12 24. Sep 2014
by Barbar321
Tak změna.

Skogr - mrtvé jeskyně - severní/jižní pohřebiště - z kostlivých ogrů už nepadá kloub starého kostlivce, ale normální kloub kostlivce a je stejně jako z ostatních kostlivců v lokalitě za 21 zl/ks

Re: Staří kostlivci

Posted: 07:25 25. Sep 2014
by Bahnak
v řešení... klouby kostlivce ted padají i v Ix rafh...

Re: Staří kostlivci

Posted: 20:43 09. Feb 2015
by karolina
Tohle by mělo být taky nějak opraveno..