OPRAVENO - Stěna ohně (zase)
Posted: 15:21 23. Sep 2014
To bude radosti....
Posledně se opravovalo že při neúspěšném hodu nesrazila, při úspěšném srazila. Momentálně je to nějaké zmatené.
(rozkliknout)
Hned po seslání : první série hodů (První je na DMG, druhý je na sražení) oba jsou proti Oheň. Problém je že tu přetrvává chyba, a při druhém hodu neúspěšném postava stojí, při úspěchu je sražena.
Pokud se cíl v ohnivé stěně zdrží déle, místo druhého hodu na oheň je najednou hod na Jed, a ten už funguje správně. Při úspěchu cíl nesrazí, při neúspěchu srazí.
Posledně se opravovalo že při neúspěšném hodu nesrazila, při úspěšném srazila. Momentálně je to nějaké zmatené.
(rozkliknout)Hned po seslání : první série hodů (První je na DMG, druhý je na sražení) oba jsou proti Oheň. Problém je že tu přetrvává chyba, a při druhém hodu neúspěšném postava stojí, při úspěchu je sražena.
Pokud se cíl v ohnivé stěně zdrží déle, místo druhého hodu na oheň je najednou hod na Jed, a ten už funguje správně. Při úspěchu cíl nesrazí, při neúspěchu srazí.