Page 1 of 1

OPRAVENO:Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 20:30 23. Sep 2014
by NesQe
Po aktivaci a dohledání aktivního portálu a pokusu použití se postava nedoportí kam by měla tedy zůstane na místě.

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 23:19 23. Sep 2014
by kucik
To jsou ty portaly z ST? Ja myslel, ze uz v lokacich nejsou.

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 23:25 23. Sep 2014
by Rejty
Jedná se o portál používaná na ST dle návodu v Radách pro WB.

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 23:26 23. Sep 2014
by kucik
A ktery presne? Nejpsis je tech portalu vic druhu.

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 23:28 23. Sep 2014
by Rejty
WB skřítek wrote:Teleporty


Placeablu se musi dat useable, pripadne jeste plot.

Do skriptu OnUsed: teleport
Promena string DESTINATION ktera obsahuje tag ciloveho WP

Cilovy WP nekam umistit.

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 23:31 23. Sep 2014
by kucik
Aha. Ty by mely fungovat. Jako bych nic nenapsal.

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 00:13 24. Sep 2014
by karolina
A lokace se jmenuje jak?

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 01:21 24. Sep 2014
by NesQe
Zatopené tunely 5 - krypty
Zatopené tunely 6 - krypty

Re: Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 13:49 24. Sep 2014
by karolina
Opraveno s dalším updatem..

Re: OPRAVENO:Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 18:07 24. Sep 2014
by -darkvision-
Ty portály jsem dělal já se Shamanem. Já měl vizi a Shaman to dokázal zrealizovat. Pokud se bavíme o těch portálech z pěti hrobek do jednoho dungu.
Ale koukám že už asi jdu s křížkem po funuse co? :D

Re: OPRAVENO:Portál do hrobek - Podtemno

Posted: 18:10 24. Sep 2014
by karolina
Je to uplně normální portál, byly špatné tagy cílového místa..