Page 1 of 1

OPRAVENO -Použití zbraně a dovednost

Posted: 20:19 25. Sep 2014
by rosnicka
Druid nemůže použít šipky které mají požadované odbornosti : jednoduché , druid nebo zloděj. Není u nich ani napsáno jestli jsou třeba pro vyšší level . Celá ta krabice je bílá a když šipky vyhodím ven tak zčervenají a napíše že nemám potřebnou odbornost k použití této zbraně . Přitom jí má. Třebas u balení co mají přidanou elektřinu tak tam to rovnou napíše že je od 3 levelu.

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 20:25 25. Sep 2014
by Bahnak
Hoď sem prosím screen těch šipek (ne balíku), ať můžeme kouknout co je na nich tak divného.

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 21:50 25. Sep 2014
by rosnicka
snad to stačí, moc to neumím

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 11:14 27. Sep 2014
by rosnicka
Udělala jsem level jestli náhodou nebude problém tam, kdy postava nemůže vzít do ruky to co by jít mělo. A nejde. jsou to obyčejné šipky bez žádné výhody a do těch pracek je stejně nedostanu, to co bylo psaný pro daný level jsem nezkoušela koupit , je to drahý :D a nemám jistotu že by to fungovalo když stejná věc bez výhod nejde .

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 12:45 27. Sep 2014
by Shaman88
A co máš za povolání?

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 13:32 27. Sep 2014
by rosnicka
druida

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 15:41 27. Sep 2014
by Shaman88
Dodal někdo kdo toho druida zveřejnoval zbraňové featy? (jelikož ty zbraně se řešili až po druidovi)
A weapon profiency - druid byl zrušen.

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 15:56 27. Sep 2014
by rosnicka
pokud vim tak je tam mám, dá se vzít srp, kopí, dýka, prak, hůl ale ty zatracený šipky ne.

Re: Použití zbraně a dovednost

Posted: 02:42 03. Jul 2016
by Paulus
Pravděpodobná chyba:
Featy pro jednotlivé zbraně nastavené jako class nemá. Co ale nastavené má, je stále Weappon Proffienci Druid.

U Itemu "Dart" nebyl WeapProfDruid nastaven jako požadavek na použití šipky. :wall:

Úprava provedena. Kontrola s nahozením nového haku.