VYŘEŠENO: Frakce v podtemnu čast 2
Posted: 16:56 26. Sep 2014
-
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
DM tam nebylo pokud vímPaulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
Umíš ty aspoň číst?May wrote:DM tam nebylo pokud vímPaulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
Pardon už jsem to pochopila a všem se omlouvám.karolina wrote:Umíš ty aspoň číst?May wrote:DM tam nebylo pokud vímPaulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.