Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 16:56 26. Sep 2014
by May
-

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 16:56 26. Sep 2014
by kucik
A můžeš popsat jak?

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 17:01 26. Sep 2014
by May
-

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 17:06 26. Sep 2014
by Paulus
Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 17:17 26. Sep 2014
by kucik
Jestli to chápu správně, tak útočí NPC jen na vás? To je správně, řekl bych.
Holt vás do restartu nebudou mít rádi.
Nejspíš bych měl udělat, aby to smrt vyresetovala.

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 17:27 26. Sep 2014
by May
Paulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
DM tam nebylo pokud vím

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 17:31 26. Sep 2014
by karolina
May wrote:
Paulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
DM tam nebylo pokud vím
Umíš ty aspoň číst? :shock:

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 17:32 26. Sep 2014
by rosnicka
sakra, takze jsem k tomu prisla jak slepy k houslim . Tak ted holt budu muset cekat do zitra. no aspon vim proc se to tak stalo - bylo mi divne kdyz tam moje postava jen tak stala beze zbrane a nic nedelala. jen kvuli tomu ze jsem byla v parte :D

Re: Frakce v podtemnu čast 2

Posted: 18:20 26. Sep 2014
by May
karolina wrote:
May wrote:
Paulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
DM tam nebylo pokud vím
Umíš ty aspoň číst? :shock:
Pardon už jsem to pochopila a všem se omlouvám.