Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Summoni
Posted: 17:12 26. Sep 2014
by pavad
Summoni nejdou odvolat.
Mohu mit povolanych vic summonu zaraz (aktualni stav po pokusu: 3 ks + familiar).
Edit: Lekarny neleci summony.
Edit2: Summoni (elementalove) maji nad sebou jine nazvy. Napriklad "su_el_vo_07"
Edit3: Meditace summony neodvola.
Edit4: Po zabitych summonech zustavaji mrtvolky. Jdou nakliknout a porad v lokaci zavazeji. Inv jim nakliknout nejde.
Edit5: Tak pri vyvolani summona (k jiz existujicimu) se ukaze graficky efekt odvolavani "stareho" - jen to odvolani neni zrealizovano.
Re: Summoni
Posted: 17:22 26. Sep 2014
by Mourisson1
A vyvolávají se i místo jiných, např lítého pavouka
(Jo a dal jsem jich 6

)
Po relogu se utrhnou od postavy nicméně zůstávají v lokaci jako neutrální.
Opravuju : Nejsou v partě ale pravým kliknutím na ně jdou ovládat

Re: Summoni
Posted: 17:28 26. Sep 2014
by kucik
Lítý pavouk už není. Jsou komplet noví summoni. Asi jsme to zapomněli dát do novinek.
Na neodvolávání se podívám, ale už nevim, co tenhle problém způsobovalo.
Re: Summoni
Posted: 16:56 03. Oct 2014
by kucik
Může někdo ozkoušet ohnivého elementála 4. kruhu? Jestli jde povolat, odvolat, fungujou scripty a tak?
Re: Summoni
Posted: 20:10 03. Oct 2014
by Caehan
Kouzlo dismissal nefunguje, odvolani nefunguje, stackujou se, ohnivý už konečně zase má imku na oheň, mrtvoly stále na zemi
Re: Summoni
Posted: 11:33 30. Jan 2015
by Barbar321
Včera jsem zkusil vyvolat elementála a nezobrazuje se. Ikonka v pořádku, vedle postavy se ale objevilo jen jméno. Před týdnem to bylo v pohodě.
Má ještě aktuálně někdo ten samý problém?
Re: Summoni
Posted: 11:44 30. Jan 2015
by karolina
Barbar321 wrote:Včera jsem zkusil vyvolat elementála a nezobrazuje se. Ikonka v pořádku, vedle postavy se ale objevilo jen jméno. Před týdnem to bylo v pohodě.
Má ještě aktuálně někdo ten samý problém?
Potvrzuju.
Re: Summoni
Posted: 12:08 30. Jan 2015
by pavad
karolina wrote:Potvrzuju.
Dle mych pozorovani se tohle stava nahodne. POkud je nejaka korelace, tak snad pouze v lazich.
Je to stejny bug jak s neviditelnym NPC. Onen summon bojuje (nebo v boji zevluje) zcela stejne jako jeho viditelny protejsek.
Navic se stane ze jej nevidi caster, ale dalsi PC pobliz ano. Tzn. IMHO problem neni na serverove strane.
Re: Summoni
Posted: 12:23 30. Jan 2015
by karolina
pavad wrote:karolina wrote:Potvrzuju.
Dle mych pozorovani se tohle stava nahodne. POkud je nejaka korelace, tak snad pouze v lazich.
Je to stejny bug jak s neviditelnym NPC. Onen summon bojuje (nebo v boji zevluje) zcela stejne jako jeho viditelny protejsek.
Navic se stane ze jej nevidi caster, ale dalsi PC pobliz ano. Tzn. IMHO problem neni na serverove strane.
Kucik promazával haky, takže tak.
Re: Summoni
Posted: 13:24 30. Jan 2015
by kucik
No jo, ale tohle je hlášený předtim, než jsem promazal haky s potvorama.
Re: Summoni
Posted: 13:33 30. Jan 2015
by karolina
kucik wrote:No jo, ale tohle je hlášený předtim, než jsem promazal haky s potvorama.
Aha, tak mě se to začlo dít dneska poprvé,tak mě to zmátlo.
Re: Summoni
Posted: 13:39 30. Jan 2015
by Barbar321
karolina wrote:kucik wrote:No jo, ale tohle je hlášený předtim, než jsem promazal haky s potvorama.
Aha, tak mě se to začlo dít dneska poprvé,tak mě to zmátlo.
Mě právě taky. Včera večer se mi to stalo i po opakovaném seslání.
Dříve hlášená chyba byla již odstraněna a minimálně do konce minulého týdne fungoval tento summon jak má.
Re: Summoni
Posted: 14:09 30. Jan 2015
by pavad
Barbar321 wrote:Dříve hlášená chyba byla již odstraněna a minimálně do konce minulého týdne fungoval tento summon jak má.
Ja jej mel neviditelneho v prubehu minulych 2-3 tydnu tak cca 5x. Tzn. nevidim to na problem s aktualni zalibou kucika v mackani klavesy DEL.
Re: Summoni
Posted: 14:51 30. Jan 2015
by Decka
Onehdá tu šaman psal, že by to mohly dělat DDS textury, čemuž bych i věřil, takže to by stálo uřčitě za omrknutí a otestování.