Page 1 of 1
OPRAVENO: Obložená houska prošlého data
Posted: 00:43 27. Sep 2014
by Zeerit
Obložený housky co dostane nová postava do začátku, nedá se to žrát.
Re: Obložená houska prošlého data
Posted: 02:36 27. Sep 2014
by Raznuts
Zeerit wrote:Obložený housky co dostane nová postava do začátku, nedá se to žrát.
Tak je nežer

Re: Obložená houska prošlého data
Posted: 10:22 29. Sep 2014
by May
Takže přidáte do těch housek nějaký konzervanty? Nebo je mám vyhodit?

Re: Obložená houska prošlého data
Posted: 10:24 29. Sep 2014
by KaTo
To je zase hlášení chyby

.
10 ks obložené housky, které se dostane při založení postavy nemá hvězdičkovou volbu "Použít", tedy se nedá postavou sníst.
edit: Byl jsem upozorněn

, že "hvězdičková volba" se jmenuje - Použít : Jen vlastní jedinečná moc
Re: Obložená houska prošlého data
Posted: 12:06 29. Sep 2014
by karolina
díky Kato