Page 1 of 2
Druid
Posted: 14:35 27. Sep 2014
by Zeerit
Progress lvlu a featy neshouhlasí s tím co je v mechanice. Zdá se, že odpovídá původnímu nastavení NWN.
Příklad: V mechanice se píše
3. lvl - Odolej nástrahám přírody (Resist nature's lure)
4. lvl - Divoká podoba, zvíře (Wild shape, animal) 1x denně
Ve hře jsem dostal na 4.lvl Resist nature's lure (původní NWN) a tak dále
OPRAVA by Zeerit (Paulus)
Re: Dr00d
Posted: 15:37 27. Sep 2014
by sandoftime
To by mohl být problém v hak souboru.
Re: Dr00d
Posted: 21:39 17. Oct 2014
by LDamian
V Mechanice chybí zmínka o tom, že druid musí být neutrálně dobrý, neutrální nebo neutrálně zlý.
DOPLNĚNO (Paulus)
Re: Dr00d
Posted: 21:40 17. Oct 2014
by LDamian
Popisy specializace druida ve hře neodpovídají popisům specializací druida na fóru.
PŘESUNUTO DO JINÉHO TOPICU Paulus
Re: Dr00d
Posted: 21:40 17. Oct 2014
by LDamian
Na epických levelech si druid může jako bonusové featy brát i ostatní specializace. - nevím, zda je chyba nebo záměr
Celkově by to chtělo se na ten výběr podívat - přijde mi, že tam nejsou na výběr třeba ty automatická kouzla, zlepšení kouzlení v boji a další podobné věci.
OTEVŘENO Paulus
Re: Dr00d
Posted: 21:42 17. Oct 2014
by LDamian
Druid nedostává proměny do elementálů, ani vylepšených elementálů - tedy aspoň ten můj testovací nedostal.
OPRAVA by Zeerit (Paulus)
Re: Dr00d
Posted: 21:49 17. Oct 2014
by LDamian
Druid nedostává na 29. úrovni proměnu do draka.
OPRAVA by Zeerit (Paulus)
Re: Dr00d
Posted: 19:59 02. Nov 2014
by Zeerit
LDamian wrote:Druid nedostává proměny do elementálů, ani vylepšených elementálů - tedy aspoň ten můj testovací nedostal.
Potvrzuji

Re: Druid
Posted: 01:34 18. Jan 2015
by Zeerit
*poke*
Učinil se nějaký progress ? To, že rozdělení featů odpovídá classicu není až taková tragédie, ale druidi by rádi svoje proměny

Re: Druid
Posted: 22:08 18. Jan 2015
by rosnicka
to je pravda, uz by je fakt potreboval .
Re: Druid
Posted: 10:23 28. Mar 2016
by Aquila
Pokud je pravda že má druid na 8. lvl - Imunita na jedy (Venom immunity), pak selhala.
Re: Druid
Posted: 11:12 28. Mar 2016
by Zeerit
Dostaneš na 9. až. Ber to ,že je vše posunutý o +1.
Re: Druid
Posted: 11:19 28. Mar 2016
by Aquila
Aha... Ty jo v tom, aby se čert vyznal...Dobře díky.
Re: Druid
Posted: 10:53 29. May 2016
by Drobček
zdravit, stat taka vec ked ist po dlha cas k trener a prehovorit ho na nova skuska , naucit ma za jedna meditacia viac krat zmenit na elementak, ked odist od trener vediet to, no po casa ked zas prist do les tak nevedet spomenut vobec ako menit sa na elementak, aj ked oddychnut a medituvat, ne a ne spomenut ako moct zmenit sa, predtym mi to ist, a po nova skuska nevediet ani za ten svet spomenut, dat mi nejako pomoct ?
dakovat
Opraveno - Paulus
Re: Druid
Posted: 11:05 29. May 2016
by Zeerit
O bugu se ví a byl hlášen, nezbývá než čekat
