Page 1 of 1
OPRAVENO: vzdušný elementál
Posted: 00:30 28. Sep 2014
by Barbar321
Boss vzdušného elementála je náchylný na kouzlo temnota. Jen stojí, kouká a hodí se do flatu
Re: vzdušný elementál
Posted: 21:47 06. Oct 2014
by Barbar321
Mám pocit, že se stejně chová i vodní elementál
Re: vzdušný elementál
Posted: 18:44 16. Nov 2014
by karolina
Jak to s nima vypadá?
Re: vzdušný elementál
Posted: 15:06 21. Nov 2014
by Barbar321
Posledně to bylo už v pořádku a reagoval, jak má.
Re: vzdušný elementál
Posted: 15:07 21. Nov 2014
by karolina
takže opraveno
Re: OPRAVENO: vzdušný elementál
Posted: 16:45 20. Jan 2015
by Barbar321
Boss už funguje dobře v temnotě, ale normální elementálové se zarazí ihned, jak se dotknou temnoty. Nedělají nic, jen stojí a nechají do sebe řezat.
Odzkoušeno na vzdušných i vodních elementálech
Re: OPRAVENO: vzdušný elementál
Posted: 16:53 20. Jan 2015
by KaTo
Až na to že mám podezření, že Vzdušný má dračí TSko, zkuste to ještě někdo ověřit.
Jinak tyhle mobky jsou náchylný na lagy, občas mi přijde že jsou "retardovaný" sami od sebe i bez temnoty, jindy fungují jak mají. Ale zase tak často na ně nechodím

, abych se za tenhle názor bil.
Re: OPRAVENO: vzdušný elementál
Posted: 12:03 25. Jan 2015
by -darkvision-
Barbar321 wrote:Boss už funguje dobře v temnotě, ale normální elementálové se zarazí ihned, jak se dotknou temnoty. Nedělají nic, jen stojí a nechají do sebe řezat.
Odzkoušeno na vzdušných i vodních elementálech
Něco obdobného jako summoni/přítelíčci se zarazí jakmile vstoupí do nějakého plošného trvající kouzla (např různé druhy "mraků")