Page 1 of 1
Ivorské hroby, třetí patro
Posted: 14:30 29. Sep 2014
by Raznuts
Elektrická past dc 28 a dmg 170.
Nejsem si jistej, že to odpovídá lvlu toho dungu. Nejsem si jist, že tam má většina postav mé úrovně todle přežít vůbec.
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Posted: 17:24 29. Sep 2014
by NesQe
V tom dungu si myslím že to není vůbec problém a žádná chyba to nejní

elektrika je elektrika ... neměl si na sobě výbavu z craftu ? ty procenta ti vytáhnou i na slabé hodně.
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Posted: 17:31 29. Sep 2014
by Raznuts
Po pokusu s elementalem (ohnivým) to dává sice jen 120 elektřinou. A ano dostal jsem víc za equip.
Ale má to teda znamenat, že kdokoli kdo nemá hlavní save reflex a snizeni damage, aby tam prostě nakvartál chcípnul?
To mi nejpřijde logické. Pasti nejsou od toho aby tě oneshotovaly. Hlavně ně když máš namaxované co se dá aby jsi přežil na té úrovni.
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Posted: 17:34 29. Sep 2014
by J.F.Payne
Holt někde s sebou musíš tahat roguea, nebo mít připravený odpasťovací kouzla. Stejně jako někde nedáš bosse třeba bez čaroděje, nebo bez tanka...
Re: Ivorské hroby, třetí patro
Posted: 18:32 29. Sep 2014
by Mourisson1
Jono, většinou když si něco zapastím, tak nechci cíl oneshotnout, ale jen polechtat
