Page 1 of 1
Nejde mi vzít AA
Posted: 23:30 29. Sep 2014
by NesQe
Mám všechny požadované věci na forku u onoho povolání (opravdu všechny) a přesto si ho nemůžu na postavě Berg'inyon vzít ... byla nějaká změna nebo chyba ?
Re: Nejde mi vzít AA
Posted: 00:12 30. Sep 2014
by Bahnak
Spamuj kolem 15-16 odpoledne DM kanál, kouknem na to.

Re: Nejde mi vzít AA
Posted: 12:42 30. Sep 2014
by kucik
Pošli screenshoty character sheetu. třeba soukromě.
Re: Nejde mi vzít AA
Posted: 13:24 30. Sep 2014
by kucik
@Shaman
Aha. To jsem tak nějak považoval za samozřejmé, že pokud je postava rasy půldrak, tak není elf nebo půlelf.
Re: Nejde mi vzít AA
Posted: 13:27 30. Sep 2014
by Shaman88
kucik wrote:@Shaman
Aha. To jsem tak nějak považoval za samozřejmé, že pokud je postava rasy půldrak, tak není elf nebo půlelf.
Sorry moje chyba, už jsem ten příspěvek smazal. Zapoměl jsem, že jsme upravovali že AA může být jen Elf.
Re: Nejde mi vzít AA
Posted: 15:07 30. Sep 2014
by NesQe
Tak děkuju Bahňákovi že mi vysvětlil kde a jak sem udělala chybu ! Nikdy bych na to zřejmě nepřišla

Vše osvětleno a tedy dobrý.