Page 1 of 4

Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 11:14 02. Oct 2014
by Rejty
PODZIMNÍ SRAZ THALIE

Hlasování o důležitých změnách serveru a volná zábava.

Termín:

- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 18. 10. 2014.


Místo konání:

- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB:


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Rovněž je možnost v případě zájmu přijet o den dříve a podniknout na klubovně herní noc (deskovky k dispozici).
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Bahnak, Kucik, Kokosák, Theogil, Awadar, Berserk, Groll, Kucik, Hroch

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

-

!!!Pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 14:55 02. Oct 2014
by Bahnak
Jedu, hlasuji pro stejkáč kde tenkrát měli moc dobrý burgry, jak jsme tam nahoře měli vlastní salonek, to bylo zatím mé Plzeňské NEJ. Jinak klasicky přijíždím dříve, přespávám v klubovně a beru nějaké deskovky.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 15:07 02. Oct 2014
by radekdnb
Mám v ten den Narozky....sorry Hoši nebudu :oops: :?

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 15:19 02. Oct 2014
by Diemo
Mám školu, musíme vynechat :(

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 20:01 02. Oct 2014
by KaTo
Čerpám SAKRA zaslouženou dovolenou a jsem na týdení LANparty kus od Jáchymova. Bohům(trollům)žel se neukážu.

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 21:07 02. Oct 2014
by Mourisson1
Hmm, neměl bych odvoz když nejede Kato, a bohužel tam mám jinou akci, sorry :wall: :wall:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 18:17 03. Oct 2014
by Pajule
Nejdu

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 18:21 03. Oct 2014
by Rejty
Pajule wrote:Nejdu
S tebou překvapivě ani nikdo nepočítal... :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 19:31 03. Oct 2014
by Krata
Veškěrá aktivita pajky už je jen ke srazum, kde píše že nejde nebo že má něco strašně moc důležitého ne? :D

Mimochodem taky nejedu, bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 19:57 03. Oct 2014
by Infra
Také nejedu

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 20:27 03. Oct 2014
by rosnicka
:shock: koukám že to bude komorní záležitost :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 22:43 03. Oct 2014
by Bahnak
Krata wrote: bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim :D
:twisted: Srabe :twisted:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 17:08 04. Oct 2014
by Pajule
Krata wrote:Veškěrá aktivita pajky už je jen ke srazum, kde píše že nejde nebo že má něco strašně moc důležitého ne? :D

Mimochodem taky nejedu, bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim :D
Nemůžu za to, že nestíhám momentálně.. Na víc pár "vyvolených" ví proč tam nechci :wink: a když tam nejedeš TY Kráťo tak co já sama tam?! :D

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 17:22 04. Oct 2014
by Rejty
Výmluvy, jako vždy :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Posted: 17:27 04. Oct 2014
by sandoftime
Njn, máte dohlídnout na to, aby ji, když už tam jednou je, nebudily noční můry ještě měsíce poté :D