Page 1 of 1

Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Posted: 21:10 03. Oct 2014
by Raznuts
Zdravím,

narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:

1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu

Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.

Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Posted: 21:45 03. Oct 2014
by sandoftime
To je hráčské tělo.

Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Posted: 22:08 03. Oct 2014
by Raznuts
sandoftime wrote:To je hráčské tělo.

Jsem si jist, že nebyla. Všechny ty těla měli jméno "Mrtvola"