Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
Posted: 21:10 03. Oct 2014
Zdravím,
narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:
1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu
Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.
narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:
1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu
Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.