Page 1 of 1

Možnosti třídění zpráv v poště na fóru

Posted: 17:18 06. Oct 2014
by Aillen
Asi se budu ptát na něco, co je pro vás docela běžné, ale prostě nemohu přijít na to, jak si utřídit zprávy v poště, kterou mám tady na fóru. Zpočátku to nevadilo, ale už mám těch zpráv moc a špatně se v nich hledá, to co zrovna potřebuji.

Jak smazat některé nedůležité zprávy? Jde to vůbec?

A jestli by šlo si udělat zvláštní složku, kam bych si přesouvala naopak ty důležité zprávy (většinou s nějakým návodem), abych je nemusela pracně vyhledávat v asi 30 stránkách pošty postupným listováním. Přece na to musí být nějaká vychytávka, hledala jsem v možnostech uživatelského panelu, ale nenašla.

Prosím tedy o radu, pokud možno srozumitelnou i pro neznalého :)

Předem děkuji

Aillen

Re: Možnosti třídění zpráv v poště na fóru

Posted: 17:36 06. Oct 2014
by Shaman88
Mám 33 stran zpráv....

Re: Možnosti třídění zpráv v poště na fóru

Posted: 17:40 06. Oct 2014
by KaTo
Všechno co potřebuješ by mělo být v záložce:

» Nastavení uložených zpráv, pravidel

Pak stačí jen číst, použít selský rozum a nedá se selhat :mrgreen: .

Re: Možnosti třídění zpráv v poště na fóru

Posted: 17:42 06. Oct 2014
by skarbi
V Uživatelském panelu:

Nastavení uložených zpráv, pravidel -> Přidat adresář

V Příchozích zprávách si pak označíš zprávy, dole rozklikneš volby, kde dáš možnost uložení do tebou vytvořeného adresáře kliknutím na Přejít. Ty nové adresáře se ti hromadí vlevo, pod Saved messages.