Page 1 of 1

zásek hry při vstupu postavy do basiliky v Karathě

Posted: 18:38 10. Oct 2014
by Aillen
Nevím, jestli se to stává někomu z vás taky, občas při přechodu do basiliky v Karathě mám všechno černé a musím dát restart, nebo mi hra spadne. Nevím, čím to je.

Dnes jsem udělala screen - navíc se mi objevila nepravdivá hláška, která patřila někomu jinému, kdo pracoval v basilice v dílně o patro níž - rozhodně se F. v inventáři opětovném přihlášení do hry těžká kuše v inventáři neobjevila.
problém - výpadek.jpg

Re: zásek hry při vstupu postavy do basiliky v Karathě

Posted: 22:53 10. Oct 2014
by Caehan
Zkusilas pohnout kamerou?

Zkusilas obléct a svléct kápi, plášť nebo oblečení postavy?