Page 1 of 1
WM
Posted: 07:50 16. Oct 2014
by Grin
Zdravím, s WM nemam bonus +1utok +1 dmg za kazde tri urovne (mam zamereni na falchion, tak jestli to je udelany pro Cepovky)
Dale pak muzu nosit tezke zbroje (dle pravidel bych nejspis nemel, i kdyz je umim z bojovnika)
Re: WM
Posted: 11:12 16. Oct 2014
by kucik
To je divné. Ten bonus je tam stejným způsobem jako u fightera. Zkoušel jsi to v boji?
Jak je to přesně s těžkýma zbrojema nevim.
Re: WM
Posted: 13:27 16. Oct 2014
by Grin
v boji sem to nezkousel, koukal jsem jen do char sheetu postavy.Zkusim jeste v boji.
Re: WM
Posted: 20:40 18. Oct 2014
by Grin
tak ozkouseno a nefunguje to..
Re: WM
Posted: 21:22 18. Oct 2014
by Shaman88
Na 4. lvlu už to budeš mít. Je tam chybka..
Místo if (GetLevelByClass(CLASS_TYPE_WEAPON_MASTER, oPC) >= 3)
tam je:
if (GetLevelByClass(CLASS_TYPE_WEAPON_MASTER, oPC) > 3)
Takže se bonus započítává až od 4 lvlu.