Page 1 of 3

Fišupulínův klobouk

Posted: 09:50 17. Oct 2014
by Krysak
Zdar,
kvuli názvu jsem si koupil klobouk mistra fišpulína.
Je moc velkej a i když nesvítí červeně nejde nasadit, prosím moc o opravu modelu, aby je jessica mohla nosit.

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 09:53 17. Oct 2014
by Zeerit
Není to ten co se dává do slotu pláště ?

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 09:55 17. Oct 2014
by Krysak
Ehmmm, tam mne to nenapadlo, počítám, že klobouk patří na hlavu slot plate mam obsazený:).

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 10:03 17. Oct 2014
by karolina
Krysak wrote:Zdar,
kvuli názvu jsem si koupil klobouk mistra fišpulína.
Je moc velkej a i když nesvítí červeně nejde nasadit, prosím moc o opravu modelu, aby je jessica mohla nosit.
No, řekla bych,že je to plášť s modelem klobouku, takže nasadit jako plášť

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 11:15 17. Oct 2014
by Krysak
V tom případě jsem učinil chybu za 150 měšáků. Krom mne je přeci každému jasné, že klobouk se nasazuje ma záda....

Musim si přiste davat pozor až si budu chtit koupit helmu na nohy.

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 11:31 17. Oct 2014
by Zeerit
Tak zase se ti uvolní head slot co jsi myslel, že bude plnej no.. třeba najdeš novou použitelnou kombinaci itemů a nebudou to uplně vyhozený peníze. Problém možná vidím jen v tom ,že by mohly clipovat modely spolu, protože budeš mít dvě čepice :D.. ale nějaký modely by snad šli k tomu použít.

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 12:20 17. Oct 2014
by sandoftime
A nebo si můžeš ten aktuální plášť prostě přešít.

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 12:23 17. Oct 2014
by Krysak
sandoftime wrote:A nebo si můžeš ten aktuální plášť prostě přešít.
Na klobouk?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 12:59 17. Oct 2014
by sandoftime
Jojo na klobouk

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 13:17 17. Oct 2014
by Krysak
A bylo by mozne pro chudaky, co za to dali poslední peníze z toho udělat skutečně to, za co to prodejce vydaval? :).

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 13:20 17. Oct 2014
by kucik
Krysak wrote:A bylo by mozne pro chudaky, co za to dali poslední peníze z toho udělat skutečně to, za co to prodejce vydaval? :).
Ale on to je klobouk. Co jiného bys od toho chtěl? Pokud by se to dávalo do slotu na helmu, tak to bude helma a ne klobouk.

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 13:24 17. Oct 2014
by Krysak
kucik wrote:
Krysak wrote:A bylo by mozne pro chudaky, co za to dali poslední peníze z toho udělat skutečně to, za co to prodejce vydaval? :).
Ale on to je klobouk. Co jiného bys od toho chtěl? Pokud by se to dávalo do slotu na helmu, tak to bude helma a ne klobouk.
Ano, bežne postavy mají takový hrb, že to narazí na nej. To je logické.

Ja vim, že se ted kralovsky bavíte, ale na NT ziskat tolik penez je kupa času.... a i kdyz je to nebyvyklé, klobouk se nasazuje na stejné místo jako helma,

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 13:37 17. Oct 2014
by sandoftime
Tak co kdybys místo rozumbradování naskriptoval dynamické klobouky? Když ti tak strašně vadí, že plášť se jmenuje klobouk, protože má model klobouku. Což sis ostatně mohl přečíst v kolonce base item než jsi ho koupil.

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 19:52 17. Oct 2014
by Infra
Jsem možná zaslepený ajťák, ale sakra tahle mechanika je tu už od ST, to by jsi snad už mohl znát? Pokud se ti to nelíbí, můžeš si stáhnout nástroje a pustit se do učení.

Re: Fišupulínův klobouk

Posted: 20:05 17. Oct 2014
by Barbar321
Osobně nechápu v čem má být problém. Klobouk prostě patří na hlavu. Pokud to klobouk není a na hlavu nepatří, měl by mít aspoň jiný nezavádějící název.

Ten předmět neznám, ale opravdu mi přijde divné, proč se to nevezme jako chyba a je tu kolem toho takového spamu.