Page 1 of 1

VYŘEŠENO - Delayed Blast Fireball

Posted: 12:55 18. Oct 2014
by torvisi
Pri zakouzleni provedena animace kouzla, ale bez vytvoreni samotneho efektu nebo dmg kouzla.

Skript kouzla odkazoval na neexistujici skript "sp_delfirebala.nss" ktery mel vytvaret EffectAreaOfEffect. Opraven nazev OnEnter skriptu na platny "sp_delfirea.nss".

Funkcnost je treba otestovat.

Re: Delayed Blast Fireball

Posted: 15:28 18. Oct 2014
by Caehan
On se v něm někdo vrtal? Vždyť na ST fungoval jak měl.