Page 1 of 1

UPRAVENO: * horní jeskyně 3

Posted: 12:50 24. Oct 2014
by Infra
Problémový přechod z * horní jeskyně 2. Má tendence házet lidi v partě či jednotlivce se summony do textury v červené oblasti a ti pak jsou odkázáni na pomoc DM. Navrhuji rozšířit o ostrůvek.

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 13:41 24. Oct 2014
by rosnicka
kdyby jsi nebyl sam tak staci strcit :-)

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 13:57 24. Oct 2014
by karolina
Posunu cílový bod za tu lávku..

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 13:59 24. Oct 2014
by Infra
No nemyslím si, že je šťastné řešení posunout pouze bod, protože ty prostory jsou úzké :(

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 16:45 24. Oct 2014
by karolina
Infra wrote:No nemyslím si, že je šťastné řešení posunout pouze bod, protože ty prostory jsou úzké :(
Tak co s tím? mám tam udělat plošinu na které jde přistávat vrtulníkem?

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 17:04 24. Oct 2014
by Infra
Bylo by vhodné udělat tam menší ostrůvek.

A nebo co kdyby se dal startovní bod do plochy pro výlez co možná nejvíce k hraně oblasti? Jak to funguje na hraně? Má s tím někdo zkušenost? Aby zas nedošlo k tomu, že člověk vypadne mimo herní plochu :/

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 18:02 24. Oct 2014
by Barbar321
No nevím, přelézám přes tu lokaci půl roku a problém jsem tam nezaznamenal :shock:

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 18:05 24. Oct 2014
by Infra
A chodil jsi tam v partě, či se sumonem? Já jsem se tam zasekl už po několikáté.
Říkám, že samotné postavy problém nemají.

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 18:09 24. Oct 2014
by rosnicka
kluci ale vím o jedné osobě která se tam zasekla když šla sama :-) ale já jsem to nebyla. ano je pravda že stačí jít ve dvou i bez mazlíků a jedna postava se tam sekne. kolega mě musel strčit abych se z toho dostala.

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 18:13 24. Oct 2014
by Lidda
To je jasny varovani povrchnanum, aby nam nelezli dolu. Vsude na vas cihaji nase pasti : P
Stejne jako barbar jsem tam problem nikdy nemela, ani v parte ani sama ani na jezditku.

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 19:53 24. Oct 2014
by karolina
Nic víc než posunutí cílového budu s tím dělat nebudu, protože se nic jiného ani udělat nedá.

Re: * horní jeskyně 3

Posted: 12:07 27. Oct 2014
by kucik
karolina wrote:Nic víc než posunutí cílového budu s tím dělat nebudu, protože se nic jiného ani udělat nedá.
Samozřejmě to stačí jen posunout. Musíš ty hlody tady trochu filtrovat.