Page 1 of 1

IRL

Posted: 16:01 26. Oct 2014
by FroziKk
Image

40 mi na takovou vykopavku přijde težce přestřelenejch.. s takovouhle budou mít jednou očarovaný meteorový zbraně irl tak 60+. Nebo to dělá jen ten freeze?

Re: IRL

Posted: 17:12 26. Oct 2014
by karolina
Jo, nejspíš to dělá On hit vlastnost...

Re: IRL

Posted: 17:14 26. Oct 2014
by Shaman88
Jen bych zmínil že Freeze jen nejsilnější nesmrtící onhit.
Přecijen snížit postavě počet útoků na 1 je dost drsné.

Re: IRL

Posted: 17:16 26. Oct 2014
by FroziKk
Shaman88 wrote:Jen bych zmínil že Freeze jen nejsilnější nesmrtící onhit.
Přecijen snížit postavě počet útoků na 1 je dost drsné.
24 dc fakt top no, pecka. Ještě na fort.. v dungu se to použít nedá, na postavu tak do 20 možná jo.

Re: IRL

Posted: 17:31 26. Oct 2014
by Infra
Mno, co jsem tu věc našel na ST, tak to tak uber nebylo. Mělo to malé TO, které šlo snadno přehodit a pouze zpomalovalo zasaženou příšeru(ten snížený počet útoků jsem nezaznamenal). Takže využitelnost možná tak v PvP, než-li v mobaření a vše se odvíjí od TO abilitky.

A co jsme se spolu kdysi dávno bavili, tak tady se to používat nedá, protože 1dnička neznamená automatický neúspěch.

Re: IRL

Posted: 17:54 26. Oct 2014
by Caehan
Většina onhit věcí má procenta, že se spustí, možná tu bude stejný problém... tahle věc má zbytečně 100%

Re: IRL

Posted: 17:58 26. Oct 2014
by Rejty
Shaman88 wrote:Jen bych zmínil že Freeze jen nejsilnější nesmrtící onhit.
Přecijen snížit postavě počet útoků na 1 je dost drsné.
Drsnější než dát třeba paralýzu?

Re: IRL

Posted: 16:09 27. Oct 2014
by Theogil I
To bych řekl, že záleží na TO a době trvání. Při dlouhé době trvání mi přijde obojí jako rozsudek smrti, při krátké době trvání (řád jednotek kol) je paralýza asi horší, ale dle mého ne o moc.

Re: IRL

Posted: 16:23 27. Oct 2014
by kucik
Má to smysl řešit, když ani jedna z věcí by na itemu neměla být?

Re: IRL

Posted: 16:26 27. Oct 2014
by karolina
Nejvíc IRL zvyšuje dc(TO)..no mazimum co jde nastavit je 26, tak se dá brát,ze 24 je dost...

Re: IRL

Posted: 14:52 29. Oct 2014
by Bahnak
kucik wrote:Má to smysl řešit, když ani jedna z věcí by na itemu neměla být?
Velice dobrá otázka :twisted: