Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 02:53 28. Oct 2014
by sandoftime
Ačkoliv bylo toto npc v lovecké sezoně, lovčí nechtěl její trofej.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 08:59 28. Oct 2014
by karolina
sandoftime wrote:Ačkoliv bylo toto npc v lovecké sezoně, lovčí nechtěl její trofej.
Kdes jí ulovil? Kouknu jestli třeba nejsou dvě.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 09:28 28. Oct 2014
by Zeerit
Jsou dvě
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 09:53 28. Oct 2014
by karolina
Jediná kterou chce výkupčí je ta do lokace Dorenský hvozd - pila...
Kde byla ta druhá?
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 10:12 28. Oct 2014
by Zeerit
Druhá je v jeskynním průchodu na sever z jagirský slati
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 12:31 28. Oct 2014
by karolina
Z toho v jaarigskejch, ale padá jen nějaký jedový váček a ne trofej, ne?
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 13:12 28. Oct 2014
by Zeerit
Jo, ale tak pořád je to trofej z bosse přeci. Lovec říká jen "loví se samice křižáka zeleného".
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 13:29 28. Oct 2014
by sandoftime
Zeerit wrote:Jo, ale tak pořád je to trofej z bosse přeci. Lovec říká jen "loví se samice křižáka zeleného".
Přesně tak. Navíc to má modrá názaev a výkupčí cenu low boss trofeje.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 13:43 28. Oct 2014
by karolina
A takhle náhodou, nejsou v té lokaci dva bossové?
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 13:55 28. Oct 2014
by Zeerit
Jak se to vezme, býval tam i jeden takovej větší pavouk "samec" od toho druhého druhu pavouka který tam je, ale ten nikdy neměl žádný loot. Takže to u mě není boss

Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 13:59 28. Oct 2014
by karolina
A ta samice má zase běžnej stahovatelnej váček co není trofej z bosse
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 14:01 28. Oct 2014
by karolina
Aha, tak ne, jen ta samice není přidaná výkupčímu trofejí
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 14:24 28. Oct 2014
by -darkvision-
Zeerit wrote:Jak se to vezme, býval tam i jeden takovej větší pavouk "samec" od toho druhého druhu pavouka který tam je, ale ten nikdy neměl žádný loot. Takže to u mě není boss

Ale ze za nej jsou expy jako za bosse to nikoho netrkne co? Chabe vymluvy

Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Posted: 14:48 28. Oct 2014
by Zeerit
XP netuším popravdě, vždy jsem to bral jako jednoho bosse, protože stojí hned vedle sebe a loot je jen z jednoho.