Page 1 of 1
OPRAVENO - Obrana dvěma zbraněmi
Posted: 14:16 28. Oct 2014
by Zeerit
Nefunguje při používání kataru, nunchucku a hádám, že asi i dalších takových podobných.
Re: Obrana dvěma zbraněmi
Posted: 14:27 28. Oct 2014
by Bahnak
hm, a funguje u třeba dýk a nebo mečů?
Re: Obrana dvěma zbraněmi
Posted: 14:31 28. Oct 2014
by Zeerit
Jo, když vemu do off handu normální zbraň nebo třeba stahovák tak naskočí AC.
Re: Obrana dvěma zbraněmi
Posted: 12:02 29. Oct 2014
by kucik
Pozn.: FEAT_GENERAL_OBRANA_SE_DVEMA_ZBRANEMA
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 13#p195313
V tom featu jsou dost hloupě vyjmenované zbraně. Je potřeba to předělat.
Re: Obrana dvěma zbraněmi
Posted: 12:37 29. Oct 2014
by Shaman88
To vyjmenování je z toho důvodu že se to liší podle toho jakou má postava velikost + je vhodné aby to fungovalo jen pro zbraně, aby třeba nešlo zbraň a pochodeň, či jiné kombinace....
Máš nějaký jiný nápad jak na to, bez vyjmenování base itemů?
Re: Obrana dvěma zbraněmi
Posted: 13:24 29. Oct 2014
by kucik
Jo. Číst to z 2dačka.
Re: OPRAVENO - Obrana dvěma zbraněmi
Posted: 15:48 04. May 2015
by kucik
opraveno.