Page 1 of 1

Toulce na šípy

Posted: 12:31 30. Oct 2014
by Infra
Napadlo mě, že když už mají tak málo šípů, jestli se nedají nakoupit po vícero a přesypat.... což mi přišlo opravdu zdlouhavé, tahat po jednom...
Tak jsem klikl na zastrčení a označil celý druhý pakl... pakl zmizel, doplnil výchozí pakl o šíp. Ale pouze o jeden, místo všech šípů v označeném paklu.
5049+205=5050 ve výsledku.

Re: Toulce na šípy

Posted: 12:47 30. Oct 2014
by Derken-
Ty baliky se neupravovaly, aby ty sipy byly levnejsi (mensi mnozstvi), ale prave proto, aby si jich nemel 10k v jednom baliku. A 5k sipu rozhodne neni malo.

Chapu spravne, ze chces nahradit 204 sipu?

Re: Toulce na šípy

Posted: 13:27 30. Oct 2014
by Infra
Ne, pokud mohu do balíku stále nacpat víc šípů tak je to chyba. Já viděl jako chybu, že při stacknutí to sežere celej pakl ale přidá pouze 1 šíp. BTW ceny se nezměnily. cena zůstala stejná jako u 10K šípů. A jen tak mimochodem, těch 5K ti vystřílím za jednu delší výpravu a to nejsem trénovaný specialista na 5 útoků se střelnou zbraní.

Re: Toulce na šípy

Posted: 13:35 30. Oct 2014
by sandoftime
Právě proto že nejseš ténovanej jich vystřílíš tolik :P

Re: Toulce na šípy

Posted: 13:49 30. Oct 2014
by kucik
Nějak jsem asi nepočítal s tim, že by někdo dal použít balík šípů na jinej balík šípů.