Page 1 of 2
OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 11:09 31. Oct 2014
by Lidda
kucik wrote:Pokud jdeš přes Astarotha ztrácíš 4%. Takže pro 4% je strop 40 000xp. Pro 1% (odnesení těla) max 10 000xp.
Bohuzel neni pravda. 3x me ted resnuti v chramu stalo 13.5k xp. Jedna se o smrti cca tyden stary. Pokud jste s tim od ty doby hybali, ja to testovat nehodlam : )
Re: Ztrata XP pri smrti
Posted: 11:13 31. Oct 2014
by Infra
To to se řešilo asi 3 dny na zpět.
Re: Ztrata XP pri smrti
Posted: 11:15 31. Oct 2014
by Lidda
Aha, nenasla jsem to jinde jak v Dotazech na upravu a nebyla k tomu zadna odpoved. Asi jsem spatne hledala tady v Hlaseni chyb, pokud to tu uz nekde je nebo je vyreseno, tak to promazu : )
Re: Ztrata XP pri smrti
Posted: 11:47 31. Oct 2014
by Infra
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 12:44 31. Oct 2014
by Lidda
Aha, necetla jsem dostatecne zpet. Omlouvam se, moje chyba. Tak smazat ci kosovat, prosim.
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 18:33 01. Nov 2014
by kokosak
Neopraveno, strop pro xp postih bez problémů překonán.
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 18:53 01. Nov 2014
by Krysak
Jak? Jako, že součet je vyšší nebo postih za smrt je vyšší? Postih za smrt lze kumulovat, limitní je jen cena jedné smrti, ne ze vic uz nedostanes, to by vedlo k sebevrazedným strategiím.
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 19:00 01. Nov 2014
by kokosak
Jeden postih za jednu smrt násobně větší, než 40k.
edit: více má kucik v PM
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 20:19 01. Nov 2014
by karolina
nebyl update, nejsou nahraný skripty...
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 20:22 01. Nov 2014
by kokosak
Ach tak.
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 18:44 10. Nov 2014
by Niareta
Nevím jak je to s updatem, ale postih za smrt je stále větší než 40 000, strop nefunguje.
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 19:23 10. Nov 2014
by Zeerit
Ještě furt nebyl tuším.
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 19:59 10. Nov 2014
by kokosak
Holt to pořád ještě nikdo nenahrál :/
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 11:37 11. Nov 2014
by kucik
Tak já to asi dneska nahraju. Jsme se nějak nedohodli, kdo má teď master.
Re: OPRAVENO - Ztrata XP pri smrti
Posted: 12:08 12. Nov 2014
by FroziKk
kucik wrote:Tak já to asi dneska nahraju. Jsme se nějak nedohodli, kdo má teď master.
Můžu tomu věřit a na serveru to už dneska je?
