Page 1 of 1
orčí náčelník
Posted: 16:36 03. Nov 2014
by Barbar321
Orčí náčelník musí mít nějakým způsobem buglou svou zuřivost. Nejspíš mu vůbec nepadá a nebo jestli ano, vydrží dlouhou dobu a sčítá se.
V dlouho trvajícím boji si tak přidal oproti začátku boje postupně celých 15 na AB (čísla sem psát nechci, ale výpis je možné zaslat)
Re: orčí náčelník
Posted: 19:14 16. Nov 2014
by karolina
Má silnou zuřivost a barbarskou zuřivost, možná se to sčítá.
Re: orčí náčelník
Posted: 15:09 21. Nov 2014
by Barbar321
Tak ta situace vypadala tak, že bojoval, pak zuřil, zvýšil si AB, zase nějakou dobu bojoval, poté opět zazuřil a přidal si další AB, po dalším boji si zase zvedl útok o další AB atd.. Dvojí zvednutí bych to ještě dokázal pochopit a to přesně ve stylu, jak píšeš. Dvě různé vlastnosti, které se mezi sebou sečtou. Logicky by je ale sesílal v blízké době po sobě a také pochybuju, že by mu to vydrželo na tak dlouho. Ale jemu se AB přidalo snad 5x.
Kontrolou logu vidím, že něco seslal hned ze začátku boje, pak zápětí začal zuřit. Tenkrát to mohl být boj tak na 100? kol (jen podle času boje). Spíš to vypadá, jako že má nastavenou dlouhou dobu zuřivosti a zuřivosti se stále přičítají a přičítají.