Page 1 of 1

UPRAVENO: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 03:15 04. Nov 2014
by NesQe
Nešla by ta lokačka nějak předělat? Strážce pokladu (boss) se tam vždy zasekne vlastně o nic... a nejde sním pohnout a prostě se vraždí přes bug :-(

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 07:05 04. Nov 2014
by karolina
Nejde to, už jsem to zkoušela...

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 08:19 04. Nov 2014
by Krysak
V tom případě dejte do ruky bossovi luk nebo kuši, nešlo by to?

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 09:06 04. Nov 2014
by kokosak
Krysak wrote:V tom případě dejte do ruky bossovi luk nebo kuši, nešlo by to?
Image

... leda by se to předělalo aby tam nebyl ten mostek, ale prostě normální pochozí podlaha. Taky je možnost si k němu naběhnout do úseku, kde se už neseká.

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 09:41 04. Nov 2014
by pavad
Krysak wrote:V tom případě dejte do ruky bossovi luk nebo kuši, nešlo by to?
V takovem pripade by se z nej razem stal epic-boss, s moznosti utoku 5 az 9 zbranemi navic: 9 chapadel = 4 luky +1 na blizko (doporucuji remdih!) eventualne kombinace luku a na blizko az do poctu 9 remdihu.

Razem by si plechovky urovne 10 rozmyslely jit ho solovat! :)

Ad zasekavani: Tento boss se, Kokosaku, zasekava i kdyz k nemu nabehnes nablizko (nelakas jej na mustky). Vetsinou se sekne o ty stalaktity, stalagnity a stalagnaty rozmistnene po lokaci. Nebo i o bednu...

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 11:27 04. Nov 2014
by Caehan
Mně se stalo i to, že se seknul o povolané a smutně koukal na kouzelnici, co stála za nima.

Možná by pomohlo dát na konec jeskyně ty původní malé dveře (byla tam zeď se dveřmi, co se smazala, aby mohla chobotnice manévrovat), ale s tím, že by to nebyly běžné dveře, ale fungovaly jako přechod, aby přes ně nešlo střílet.

Chobotnici by se pak navíc přidal mírně zvýšený dosah útoků nablízko... podle mě by to stačilo, na tak malém prostoru s větším dosahem ramen by zaseknout téměř nešla - ani o vlastní spojence.

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 11:30 04. Nov 2014
by sandoftime
Jste bugeři. Já ho pokaždé kydlím normálně.

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 11:32 04. Nov 2014
by Infra
Tak ty jsi CQB... Problém je, když se targetne na něco co stojí dál. Já na mele k němu třeba nelezu, protože vim, že by mě rozbil...

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 11:42 04. Nov 2014
by Zeerit
Ta lokace s bossem by potřebovala předělat no.. a rovnou když už u toho někdo bude tak by ji mohl ubrat něco málo AB a AC a snížit cenu trofeje NEBO ztížit obyč spawn banditů. Přijde mi to si nejmíň vyváženej dung ve hře v poměru obtížnost trashe vs obtížnost bosse(kdyby se nesekal atd).

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 11:45 04. Nov 2014
by sandoftime
Má ab i ac v pohodičce, pro normální partu. Sestava tank+střelec+support si ho musí dát s prstem v nose na 7 levelu

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 11:47 04. Nov 2014
by Zeerit
Jenže pokud tam půjdeš v týhle sestavě tak můžeš už klidně nabrat celou lokaci bandtitů a budou padat jak mouchy

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 13:09 04. Nov 2014
by NesQe
Tak co vyměnit bosse z chobotnice na nějakýho pašeráka ? Sledovat lukostřelce jak se pižlá se zabugovanou chobotnicí ....

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 13:39 04. Nov 2014
by Zeerit
To by byla asi nejjednodušší možnost.

+1

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 14:00 04. Nov 2014
by NesQe
Cena trofeje je myslím ted 8k? to je dole vyvrhelák tak tam pašeráka udělat podle něj ? Hned to bude o něčem jiným :D

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Posted: 16:26 16. Nov 2014
by karolina
lehce upraveno