Page 1 of 1
Vysvětleno: Lovecka sezona - strazce pokladnice
Posted: 13:53 05. Nov 2014
by Lidda
Lovci vypisuje odmenu na strazce pokladnice = prvni boss v Piskovcich. Ten se bohuzel spawnuje ve ctyrech verzich (mag, klerik, fighter, archer) a odmena je vyplacena pouze za jednoho z nich. Nas archer, co jsme dnes sundali, to bohuzel nebyl.
Prosim opravit a pokud mozno, tak i nahradit goldy ve hre : ) Trofej samotna jde za 17k.
Re: Lovecka sezona - strazce pokladnice
Posted: 13:59 05. Nov 2014
by NesQe
Ne-e Strážce pokladnice je jinej boss ... Ještěrák v pískovcovejch upe první je strážce paláce
Re: Lovecka sezona - strazce pokladnice
Posted: 14:05 05. Nov 2014
by Lidda
Jo? Ja mu to rikala xD *proklina krocaka* My teda vzali secky 4 v Piskovcich, ale nechtelo to zadnyho. Takze vyreseno..
Re: Lovecka sezona - strazce pokladnice
Posted: 14:06 05. Nov 2014
by Barbar321
...ještě malá připomínka. 17k za trofej tohoto bosse už není.
Re: Lovecka sezona - strazce pokladnice
Posted: 14:07 05. Nov 2014
by Lidda
Jakto? Hazela jsem to do stolku a vetesnik rikal, ze me da 17.
Re: Lovecka sezona - strazce pokladnice
Posted: 14:14 05. Nov 2014
by Barbar321
Lidda wrote:Jakto? Hazela jsem to do stolku a vetesnik rikal, ze me da 17.
...že bych se přehlédl? Ověřím si to a dal bych vědět. Pokud ale zůstalo 17k, je to na tohoto bosse poněkud hodně v porovnáním s ostatními.
Re: Lovecka sezona - strazce pokladnice
Posted: 17:03 05. Nov 2014
by radekdnb
Moje chyba!!!....Lidusko ja si to pak uvedomyl v buse do prace...
Mas u me lahvinku cervenyho...za ty nervy a sepsani *mucky*