Page 1 of 2

Xp Nenaskakují

Posted: 21:01 08. Nov 2014
by hrofthor
Zdravím, po smrti jsme šli s přáteli do dung. abychom trochu posílili postavy, ale má postava nezískává žádné zkušenosti, jak za zabití tak ani za nic jiného. Postih za smrt se nehýbe a ani celková zkušenost.
Postava se jmenuje "Fifur Drtič" a hrajeme Podtemno.

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 21:44 08. Nov 2014
by kucik
Bojove, nebo casove?

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 21:45 08. Nov 2014
by hrofthor
Oboje

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 21:45 08. Nov 2014
by kucik
Zkousel jsi relog?

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 21:47 08. Nov 2014
by hrofthor
Ano, zkoušel. Vypnout hru a zapnout taky

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 21:53 08. Nov 2014
by kucik
Ale podle logu jsi od vylezu z podsveti bez relogu porad ve hre.

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 22:07 08. Nov 2014
by hrofthor
No hele necháme to asi být, zkoušel jsem jestli dostanu nějaké xp za výsměch a teď po mě jdou všechny NPC postavy (moje hloupost). Tak ja založím asi novou, a pokud by se to opakovalo tak se ozvu.

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 22:09 08. Nov 2014
by olekha
kucik wrote:Ale podle logu jsi od vylezu z podsveti bez relogu porad ve hre.
možná se ptám hloupě, pro "relog" stačí hru vypnout a znovu se přihlásit na server, nebo se musí "relog" provést jiným způsobem?

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 22:42 08. Nov 2014
by divozenka
olekha wrote:
kucik wrote:Ale podle logu jsi od vylezu z podsveti bez relogu porad ve hre.
možná se ptám hloupě, pro "relog" stačí hru vypnout a znovu se přihlásit na server, nebo se musí "relog" provést jiným způsobem?
Myslím si že by to mělo stačit

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 00:12 09. Nov 2014
by karolina
Relog = odhlášení a znovu se přihlášení do hry.

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 15:52 09. Nov 2014
by hrofthor
Tak po dvou restartech, problém stále trvá. Dnes jsem zkoušel nahnat nějaké xp, ale nic se neděje.

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 15:59 09. Nov 2014
by KaTo
Nedělalo tohle špatně založená postava? Jako třeba špatný výběr domén pro boha v kterého postava věří...nebo tak něco? *doluje z paměti*

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 16:11 09. Nov 2014
by karolina
KaTo wrote:Nedělalo tohle špatně založená postava? Jako třeba špatný výběr domén pro boha v kterého postava věří...nebo tak něco? *doluje z paměti*
JJ, dělalo


Nemáš náhodou postavu klerika?

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 16:56 09. Nov 2014
by hrofthor
Ano mám

Re: Xp Nenaskakují

Posted: 17:01 09. Nov 2014
by hrofthor
Špatně vybrané doména, už to vidím. No tak to jsem trošku přehlídl.