Page 1 of 1
Vyřešeno: klobouk z mounta
Posted: 19:51 17. Nov 2014
by Lidda
Mohl by nekdo pomoct moji postave, prosim. Sama jsem ji asi bugla - v podsveti jsem dlouho cekala a z nudy nasedla na mounta, sesedla, odvolala. Po oziveni se mi ale objevil nad hlavou a zaboha se ho nedokazu zbavit, uz je to cca tyden.
Zkouseli jsme smrt v arene, zabiti a zvednuti nozem.. bez uspechu.
Acc: Lidda
Postava: T'rissna Maevirr
Re: klobouk z mounta
Posted: 19:54 17. Nov 2014
by Caehan
Lidda wrote:Mohl by nekdo pomoct moji postave, prosim. Sama jsem ji asi bugla - v podsveti jsem dlouho cekala a z nudy nasedla na mounta, sesedla, odvolala. Po oziveni se mi ale objevil nad hlavou a zaboha se ho nedokazu zbavit, uz je to cca tyden.
Zkouseli jsme smrt v arene, zabiti a zvednuti nozem.. bez uspechu.
Acc: Lidda
Postava: T'rissna Maevirr
A co smrt se stínovkama, nasednutí na mounta v pekle a oživení přes nůž bez sesednutí?
Re: klobouk z mounta
Posted: 19:57 17. Nov 2014
by klobouk
Já to nějak vymyslím zítra, až se kouknu do scriptů.
Re: klobouk z mounta
Posted: 20:31 17. Nov 2014
by Lidda
Caehan wrote:Lidda wrote:Mohl by nekdo pomoct moji postave, prosim. Sama jsem ji asi bugla - v podsveti jsem dlouho cekala a z nudy nasedla na mounta, sesedla, odvolala. Po oziveni se mi ale objevil nad hlavou a zaboha se ho nedokazu zbavit, uz je to cca tyden.
Zkouseli jsme smrt v arene, zabiti a zvednuti nozem.. bez uspechu.
Acc: Lidda
Postava: T'rissna Maevirr
A co smrt se stínovkama, nasednutí na mounta v pekle a oživení přes nůž bez sesednutí?
I to jsme zkouseli, to se pak objevim jako duse.
Re: klobouk z mounta
Posted: 20:44 17. Nov 2014
by klobouk
Podle mě ti DM musí nastavit model ocasu na 0.
Re: klobouk z mounta
Posted: 00:33 18. Nov 2014
by Lidda
Vyreseno, dekuji DM Sielencerovi :3