Page 1 of 1

OPRAVENO: Digestoře

Posted: 11:04 20. Nov 2014
by Radim
Nevím přesně jméno lokací, někdo mě určitě doplní. Ty modely jsou moc velký do těch prostor, sekají se na místech, sem tam jsou mimo tunel. Střelec to zlikviduje úplně bez námahy aniž by se hnuly proti němu. Buď tam prsknout menší jako dřív nebo jiná npc.

Re: Digestoře

Posted: 11:19 20. Nov 2014
by KaTo
Radim wrote:Nevím přesně jméno lokací, někdo mě určitě doplní. Ty modely jsou moc velký do těch prostor, sekají se na místech, sem tam jsou mimo tunel. Střelec to zlikviduje úplně bez námahy aniž by se hnuly proti němu. Buď tam prsknout menší jako dřív nebo jiná npc.
To je divný, je to necelý týden, co to Karolina upravila - viz koš.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=1&t=7570

Asi to ještě není nahraný.

Re: Digestoře

Posted: 11:22 20. Nov 2014
by karolina
denska je to nahraný... opravy se nahrajou vždycky když to někdo nahlásí v soupisu novinek

Re: Digestoře

Posted: 15:08 20. Nov 2014
by Derken-
Kucik dneska vracel starou verzi kvůli haprování DM clientu, takže to asi zase bude blbnout? ;)

Re: Digestoře

Posted: 08:06 21. Nov 2014
by Radim
Yop dík za info, dlouho jsem forum nečetl tak nevím zda to někdo už řešil.

Re: Digestoře

Posted: 18:55 01. Jan 2015
by karolina
Opětovně zmenšen model. S dalším updatem