Page 1 of 1
Vyřešeno: Frakce
Posted: 18:00 20. Nov 2014
by JAH
Obracím se s prosbou na někoho z teamu, aby mi přehodil frakci do normálu prosím. Po dnešním questu mám rudé / nepřátelské NPC, výjma stráží.
Sleduju forum, a tak stačí odpovědět a já hned lognu, pokud by mohl někdo z teamu, bylo by to moc super
Pak klidně vlákno smažte
Re: Frakce
Posted: 18:11 20. Nov 2014
by Bahnak
Napiš mi prosím do PM, který DM ti měnil frakci a proč, na DM foru o tom nemám žádný záznam.
Re: Frakce
Posted: 00:57 21. Nov 2014
by Caehan
Neresetuje se tohle znepřátelení si frakce s rr?
Re: Frakce
Posted: 01:38 21. Nov 2014
by Bahnak
Resetuje. Holt si počká na restart. To má za to že seká do toho, do čeho sekat normálně nemá

Re: Frakce
Posted: 10:34 21. Nov 2014
by seveřan
V zásadě o nic nešlo, spíše malé nedorozumění. Byla to hra s DM a věřím, že o tom něco napíše na vaše forum.
Re: Vyřešeno: Frakce
Posted: 14:31 04. Feb 2015
by NesQe
ještě zlobí NPC Haul v lokaci Ivorský lesík vyvražduje si ostatní cikány, alespon je na 5lvlu za něj 500xp :X
Re: Vyřešeno: Frakce
Posted: 15:15 04. Feb 2015
by karolina
no jo, se mi podařilo vymazat opravu

já to zase opravím...