Page 1 of 2

Vyřešeno: Žádné postavy na účtě

Posted: 13:42 21. Nov 2014
by karolina
Když se přihlásím, tabulku postav mám prázdnou. zkoušela jsem opakovaně relogovat a nic. Včera ráno jsem tam postavy měla.

EDIT: Diemo hlásí, že má taky prázdno.

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 13:45 21. Nov 2014
by artaxas
karolina wrote:Když se přihlásím, tabulku postav mám prázdnou. zkoušela jsem opakovaně relogovat a nic. Včera ráno jsem tam postavy měla.

EDIT: Diemo hlásí, že má taky prázdno.
Dnes jsem byl v dungu, padla mi hra a když jsem se přihlásil na účet, vyvstal ten samý problém, nemám postavy.

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 13:46 21. Nov 2014
by Caehan
Nepřipojujete se podobným způsobem? Stává se to, když server blbne a kope lidi... také pak mají chvíli prázdnou tabulku postav, než se zase umoudří.

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 13:47 21. Nov 2014
by karolina
Caehan wrote:Nepřipojujete se podobným způsobem? Stává se to, když server blbne a kope lidi... také pak mají chvíli prázdnou tabulku postav, než se zase umoudří.
No to jo, al eto dáš relog a jsou tam,ale teď nic.. Diemo se připojuje přes UPC, já patnáct kilometrů od něj přes O2...

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 13:48 21. Nov 2014
by TomasDrakeX
karolina wrote:Když se přihlásím, tabulku postav mám prázdnou. zkoušela jsem opakovaně relogovat a nic. Včera ráno jsem tam postavy měla.

EDIT: Diemo hlásí, že má taky prázdno.
TomasDrakeX stejný problém

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 13:49 21. Nov 2014
by Rooni
Mám ten stejný problém taky.

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 14:15 21. Nov 2014
by Lidda
I já >.<

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 14:51 21. Nov 2014
by JAH
o také nemám postavy na svém účtě

o poslední odlog byl s uložením postavy - klasický a nyní účet bez postav

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 14:53 21. Nov 2014
by karolina
Uvidíme co s tím udělá restart..

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 15:10 21. Nov 2014
by JAH
Tak restart proběhl a postavy stále nikde :wall:

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 15:18 21. Nov 2014
by karolina
Hmmm, přestává se mi to líbit, nově založená postava na účtě je.. ale je jediná.

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 15:23 21. Nov 2014
by JAH
No mě se to nelíbí vůbec :wink:

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 15:24 21. Nov 2014
by Niareta
Ahojda, zkusila jsem se lognot dnes až teď po rs a také žádné postavy na účtě.... :confused:

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 15:24 21. Nov 2014
by kucik
A sakra. :oops: :oops:

Re: Žádné postavy na účtě

Posted: 15:28 21. Nov 2014
by karolina
kucik wrote:A sakra. :oops: :oops:
Tys to vymňouk!