Page 1 of 1

Vyřešeno: Lodní doprava/nalodění bez lístku

Posted: 22:45 25. Nov 2014
by Harlequin
Vyplul jsem z Kel-A-Hazr / Karatha
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr

Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.

Re: Lodní doprava/nalodění bez lístku

Posted: 22:48 25. Nov 2014
by karolina
Harlequin wrote:Vyplul jsem z Kel-A-Hazr / Karatha
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr

Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.
Dost možná jsi u sebe měl nějaký starý lístek.

Re: Lodní doprava/nalodění bez lístku

Posted: 13:59 26. Nov 2014
by seveřan
Vím, že 100% měl u sebe starý lístek. Pouze sis nevšimnul, nebo zapoměl.