Vyřešeno: Lodní doprava/nalodění bez lístku
Posted: 22:45 25. Nov 2014
Vyplul jsem z Kel-A-Hazr / Karatha
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr
Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr
Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.