Page 1 of 1

Akta X: Matikora-boss

Posted: 14:03 26. Nov 2014
by seveřan
Stará Manikora za Petronikou mi jednou dala trofeje z více bosů. Našel jsem u ní oko Rakhaši; Mravenčí zlatá vajíčka a ještě jednu trofej, na kterou si nevzpomínám + Hlavu Mantikory.

Podotýkám, že žádná z trofejí nešla prodat, kromě hlavy Mantikory.

Re: Matikora-boss

Posted: 14:09 26. Nov 2014
by karolina
Mantikoru jsi zabil a byly u ní tyto trofeje? Nebo tam ležela mrtvá s trofejema?
Kdy se to stalo?

Re: Matikora-boss

Posted: 16:59 26. Nov 2014
by seveřan
Zabil a našel u ní v těle.
Je to pár dní, už si to nepamatuju přesně. Zabil jsem ji ale i potom, asi dva dny na to a vše bylo v pohodě.

Re: Matikora-boss

Posted: 17:22 26. Nov 2014
by KaTo
To mohlo být i DM. Už jsem to taky zažil. DM nám kdysi u mravenčí královny naklonoval v rámci Q její trofej. Prodat šla jen jedna.

Re: Matikora-boss

Posted: 17:24 26. Nov 2014
by karolina
Hm, to je pravda vlastně.. Nám jednou DM naklonovalo Asabáka bosse, každej měl trofej ale taky šla prodat jen jedna

No každopádně buď DM (přiznej te se!) a nebo náhodný bug.

Re: Matikora-boss

Posted: 18:00 26. Nov 2014
by seveřan
Dost pochybuju, že by v tom DM mělo prsty. Zatím vždy, když se DM kolem mě motalo jsem to na tuty poznal a vždy to mělo nějakou zajímavou omáčku a hru kolem. Tohle bylo jen zabití a sebrání kořisti.

Re: Matikora-boss

Posted: 18:13 26. Nov 2014
by KaTo
Já o tom tedy pochybuju...to si tak jeden mírně nalitej :D , zkouřenej, unavenej apod. člověk sedne za klávesnici a řekne si, z koho bych si tak dnes udělal legraci? //konec trollení

Ber to tak, žes chybu nahlásil a je to v řešení...

Re: Matikora-boss

Posted: 18:23 26. Nov 2014
by karolina
No, já třeba už několikrát zažila DM prostě v dungenou bez nějaký omáčky kolem jak říkáš..
Buď to bylo DM a není co řešit..
Nebo je to náhodnej bug a není co řešit, protože trofeje jsou stejně neprodejné.


Edit Kato: S tím nalitým a zkouřeným bych si dávala pozor, padali tu tresty i za menší..