Page 1 of 1

ŘEŠENO JINDE - Boj v sedle-vojevůdce

Posted: 12:14 01. Dec 2014
by Radim
Nepřidá ani jeden z avizovaných bonusů

Re: Boj v sedle

Posted: 22:30 02. Dec 2014
by klobouk
Na koni nefungují žádné koňské věci z nwn. Nepoužíváme jízdní scripty z nwn a nescriptovali jsme žádné bonusy z featů, skillů.

Re: Boj v sedle

Posted: 08:56 03. Dec 2014
by Radim
Je mi celkem fuk jak to šlape. Jako vojevůdce nemám bonusy, které mám mít, tím to pro mě spadá do chyb a basta.

Re: Boj v sedle-vojevůdce

Posted: 17:18 03. Dec 2014
by Bahnak
Da, Myrpa jen poukázal na fakt, že chyba nejspíše nebude tam kde by ji případný opravář hledal, ale někde jinde.

Myrpo, napadá tě jak to navázat? Máš tam v těch scriptech na ijáčky nějakou berličku se kterou by se to dalo zakotvit?

Re: Boj v sedle-vojevůdce

Posted: 21:25 03. Dec 2014
by Radim
Yop nemyslel jsem to zle, jen nevím k čemu se to váže a co se s tím dá dělat proto je mi to buřt. Raději se x-krát zeptám než nechat zbytečně nechat případnou chybu bejt.

Re: Boj v sedle-vojevůdce

Posted: 14:11 05. Dec 2014
by klobouk
No někdo tam bonusy klidně může doscriptit :)
Nejsou tam proto, že jsem je neudělal, ne proto, že by to nešlo.

Re: Boj v sedle-vojevůdce

Posted: 07:30 23. Aug 2016
by Paulus