Page 1 of 2
UZAVŘENO - Dispel-nwn down
Posted: 12:19 04. Dec 2014
by Radim
Nevím kam s tím, někam to pak přesuňte Ď
Zase se mi objevil starej problém co byl dřív v alchemce a to shazování hry při dispelu. Padá mi to při boostu klerikem, použití křiků od vojevůdce a v kombinaci to je jasný.
Re: Dispel-nwn down
Posted: 12:52 05. Dec 2014
by Radim
Takže první smrt, supr nahazovat hru co místnost, protože dispel má každej stupidní skřet.
Re: Dispel-nwn down
Posted: 12:58 05. Dec 2014
by Zeerit
Zkoušel jsi změnit grafický detaily a tak ?
Re: Dispel-nwn down
Posted: 12:59 05. Dec 2014
by Radim
Mám nadupanej komp a nwn ohlodaný až na kost, jedu na výkon ne na grafiku.
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:00 05. Dec 2014
by Zeerit
Tak je zkus zvýšit na max (např.) a zkus jestli se to nezlepší.
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:05 05. Dec 2014
by Radim
A čím mi to pomůže, když tuhle stařešinu napálíš tak z toho máš tahovku skoro.
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:11 05. Dec 2014
by Zeerit
Radim wrote:A čím mi to pomůže..
No, třeba ti to nebude padat

Jelikož si nikdo jiný nestěžuje, problém bude u tvého PC.
Jak už jsem si psal tuším s pavadem. Když vlezu do chrámu s nejvyššíma detailama, spadne mi hra.. na nejnižší uplně v pohodě. Když vlezu s nejnižšíma do dílen, spadne mi to, na nejvyšších uplně v pohodě.. a tak dále. Zkus s tím zahýbat a třeba budeš mít kliku

Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:11 05. Dec 2014
by Radim
Problém bude jinde, spoluhráč dostal taky dispel a tadáá crash. Pochybuju, že by jsme měli oba stejný problém v grafice. Bude tam nějakej šotek ve vojevůdci.
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:15 05. Dec 2014
by Caehan
Radim wrote:Problém bude jinde, spoluhráč dostal taky dispel a tadáá crash. Pochybuju, že by jsme měli oba stejný problém v grafice. Bude tam nějakej šotek ve vojevůdci.
A nemůžete si půjčit do arény mága a vyzkoušet to scopnost po schopnosti?
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:16 05. Dec 2014
by Radim
Už jsem si o to řekl u Derkena, nacastil jsem se za vojevůdce a prd hra dole. Když na sobě nemám nic je všechno ok.
edit: aktuálně není prskolet ve hře, pak to testnu solo u každý schopnosti a dám vědět
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:19 05. Dec 2014
by Caehan
Radim wrote:Už jsem si o to řekl u Derkena, nacastil jsem se za vojevůdce a prd hra dole. Když na sobě nemám nic je všechno ok.
No to je mi jasné, ale konkrétní schopnost, která to shazuje, že byste zkusili najít, jsem zase myslel já.
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:20 05. Dec 2014
by Radim
Vážně?
edit: v době zkoušky jsem měl sobě jen válečný pokřik nic jinýho postava neuměla a nic víc na sebe za vojevůdce ani nenacpu, až doteď
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:34 05. Dec 2014
by Barbar321
Mě občas hra vylítne také při zásahu dispelem.
Pokud někdo přijde na nějaký chyták, rád ho zkusím (detaily na minimu už jsou taky).
Nemůže to třeba dělat jedno konkrétní rozptylové kouzlo?
Re: Dispel-nwn down
Posted: 13:36 05. Dec 2014
by Zeerit
Třeba je to právě tím, že to máte všichni na low

Re: Dispel-nwn down
Posted: 14:05 05. Dec 2014
by klobouk
A když se to týká vojevůdce - nového povolání, nejsou tam někde neplatná spell ids?
Grafický efekt se dá vyhodit i na klientovi. Exportne se z config haku spells.2da, updaví se graf.effect u dispellu na nějaký prověřený safe a importne se spells.2da do config haku. Ale podle toho, co popisujete, to tím asi nebude.