Page 1 of 1

OPRAVENO: Postoj DDčka

Posted: 16:37 10. Dec 2014
by Barbar321
DDčku se po použití a vypnutí obranného postoje kompletně rozhodí rychlost (je najednou nejpomalejší v partě). Na koni jede pomaleji (odpovídá rychlosti normálního běhu), ostatní efekty na rychlost nefungují, jak by měly.

Navíc automaticky zruší veškeré ochranné efekty volnosti pohybu (zruší automaticky kouzlo). Když už byl problém s zrušením zpomalení, není aspoň možné, aby se efekty kouzla zpětně nahodily po ukončení postoje?

Re: Postoj DDčka

Posted: 17:17 10. Dec 2014
by kucik
Barbar321 wrote:DDčku se po použití a vypnutí obranného postoje kompletně rozhodí rychlost (je najednou nejpomalejší v partě). Na koni jede pomaleji (odpovídá rychlosti normálního běhu), ostatní efekty na rychlost nefungují, jak by měly.
opraveno
Barbar321 wrote: Navíc automaticky zruší veškeré ochranné efekty volnosti pohybu (zruší automaticky kouzlo). Když už byl problém s zrušením zpomalení, není aspoň možné, aby se efekty kouzla zpětně nahodily po ukončení postoje?
Ano, zruší. Ne, není to možné.

Re: Postoj DDčka

Posted: 21:14 10. Dec 2014
by Barbar321
Ok, děkuju. To první mě trápilo víc, to druhé by byl jen (i když logický) bonus