Page 1 of 1

Vyřešeno: CD klíč

Posted: 19:11 15. Dec 2014
by Goran
Mám takový problém. Když se chci přihlásit píše mi to, že můj CD klíč už někdo používá. Přitom ho tu bez problémů na svém účtu používám snad 3 roky. Netuší někdo, jak postupovat v nápravě? Acc: Goran.

edit: Nic jsem k vyřešení situace nepodnikl, ale podařilo se mi připojit, tak nevím.

Re: CD klíč

Posted: 12:36 16. Dec 2014
by kucik
Pod účtem Goran se ještě nikdy nikdo nepřihlásil a tedy na něm ani není žádná postava. Zkus si znovu přečíst, pod jakým účtem se přihlašuješ.

Re: CD klíč

Posted: 16:30 16. Dec 2014
by Goran
kucik wrote:Pod účtem Goran se ještě nikdy nikdo nepřihlásil a tedy na něm ani není žádná postava. Zkus si znovu přečíst, pod jakým účtem se přihlašuješ.
Omlouvám se, správný účet by měl být Goran91.

Re: CD klíč

Posted: 17:16 16. Dec 2014
by kucik
Rozhodně nevidím nikoho, kdo by lognul se stejným klíčem. Takže nevim, o co šlo.

Re: CD klíč

Posted: 17:51 16. Dec 2014
by Derken-
Nespadla ti náhodou před vypsáním této hlášky hra?

Už jsem to párkrát zažil a to v moment, kdy mi spadla hra. Zapnul jsem jí ihned znovu a už chtěl logovat, jenže moje postavička byla na serveru pořád online. Chvilku trvá než jí to kopne ven, poté co ti spadne hra. (ale určitě to není delší než 2 minuty :-) )

Re: CD klíč

Posted: 18:10 16. Dec 2014
by Goran
O tohle jistě nešlo. Den předem jsem lognul v pořádku (celé roky se mi to nestalo). Pak jsem včera logoval poprvé a tuhle hlášku to vypisovalo asi 3 hodiny. Od té doby to funguje v pořádku. Celou dobu jsem nepodnikal žádné změny, které by to mohly ovlivnit, ani kroky k nápravě. Asi se to samo rozbilo a opravilo :-D.