Page 1 of 1

Vyřešeno: Nejde mi zalozit postava

Posted: 23:19 18. Dec 2014
by Miking
Ahoj,
po letech bych se rad podival na thalii a skusil jestli to umim jeste hrat.
Ale mám trochu guláš v zakladani postavy nebo mozna mam neco spatnbě nainstalovany.
Po zalozeni postavy se oběvim u oltaře se 4 sloupy s -1 hp. Po uplne smrti v podsveti, kde je mi oznameno ze jsem buger.

Acc: miking_lada
postava: Ulidos Tupý

Re: Nejde mi zalozit postava

Posted: 23:21 18. Dec 2014
by Goran
Prošel jsi tento návod a dodržel ho v každém bodu?

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315

Většinou jsou různé chyby dané špatně založenou postavou.

Re: Nejde mi zalozit postava

Posted: 10:33 19. Dec 2014
by Bahnak
Obzvláště pozor dej při zakládání postavy na:
- první levl musí být zloděj = stane se z něj systémově povolání dobrodruh
- neodklikávat na prvním levlu žádné skillpointy

Re: Nejde mi zalozit postava

Posted: 17:21 19. Dec 2014
by Miking
Pravdepodobne budu mit spatnou istalaci. bud CD key nebo me chybi nejakej hak. Budu to muset skusit postahovat vsechno znovu.

Postavu mam
Clovek bez subrasy
povolani zlodej bez bodiku (ve hre se na dobrodruha nahodila myslim)
featy silna duse, stesti hrdinu
body sem si dal do sila,obratnost,odolnost,inteligence
charizma a moudrost nic
presvedceni neutralni
vira nic, vyplnene jmeno, prijmeni i popisek. hlas neco uprostred
v postave podle me chyba neni.

Re: Nejde mi zalozit postava

Posted: 18:10 19. Dec 2014
by kucik
Pokud to zkoušíš pod účtem miking_lada, tak v logu nevidim žádnej problém.
Dokonce to vypadá, že jsi teď přihlášenej.