Page 1 of 1

Vysvětleno: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 15:54 21. Dec 2014
by Goran
Stalo se mi to už dvakrát, tedy to sem dávám. Pokud lovec odměn vyhlásí lov na strážce dolu, tak měl doposud na mysli ještěřana dole v podtemnu. Z tohoto ještěřana padá trofej "Jazyk staršího ještěra". Tuto trofej už jsem dvakrát měl v inventáři a dvakrát mi bylo řečeno, že u sebe nemám nic co by chtěl.

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 15:57 21. Dec 2014
by FroziKk
Ještě je dole kamennej skřetvěd a jeho trofej se jmenuje hlava strážce dolu, tak že by? Ale kecat nechci, ani nevím, jestli je zařazenej do sezóny.. je to celkem "novej" dung a než se npc na výběr do sezóny dostanou, pár měsíců to trvá.

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 15:58 21. Dec 2014
by Goran
Jde o to, že pod pojmem strážce dolu, se doposud vždy lovil tenhle boss s touhle trofejí. Tedy, i kdyby to bylo jak říkáš, problém by byl přinejmenším v tom, že jsou tam dvě identická pojmenování (což ani nevím zda je možné).

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 16:15 21. Dec 2014
by J.F.Payne
Ještěr je strážce paláce. Ne?

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 16:18 21. Dec 2014
by Goran
Jsou tam čtyři bossové. Strážce paláce, Rendanský kovář, ještěří mág a strážce dolu. Každý má trofej zařazenou do lovecké sezony.

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 16:18 21. Dec 2014
by Caehan
J.F.Payne wrote:Ještěr je strážce paláce. Ne?
Ono je ještěrů více.

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 17:09 22. Dec 2014
by -darkvision-
Goran wrote:Jde o to, že pod pojmem strážce dolu, se doposud vždy lovil tenhle boss s touhle trofejí. Tedy, i kdyby to bylo jak říkáš, problém by byl přinejmenším v tom, že jsou tam dvě identická pojmenování (což ani nevím zda je možné).
Jak tomu mohlo býti doposud tak jak říkáš, když to nefunguje?
Asi bude potřeba aby se na to podíval někdo, kdo může :P

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 17:31 22. Dec 2014
by Goran
Dříve ta trofej odevzdat šla. To, že to nefunguje je buď velká náhoda (dvakrát po sobě nešlo odevzdat), nebo pokažení funkčního systému.

Re: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 17:57 22. Dec 2014
by karolina
Strážce dolu, trofej se jmenuje Hlava strážce dolu.

Hlídač dolu, trofej Jazyk staršího ještěra.

Beru to jako vyřešeno.

Re: Vysvětleno: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 18:05 22. Dec 2014
by kucik
Mám to v lovci nějak přejmenovávat?

Re: Vysvětleno: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 18:08 22. Dec 2014
by karolina
kucik wrote:Mám to v lovci nějak přejmenovávat?
Ne, jedno je hlídač a druhé je strážce.. Goran se jen naučí číst.

Re: Vysvětleno: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 18:42 22. Dec 2014
by Goran
Čtení mi v řešení této hádanky moc k užitku nebude, spíše naopak. Lovec odměn mě požádá, abych zabil Strážce dolu. Jdu na určené místo a zabiji NPC co má nad hlavou napsáno "Strážce dolu". Poprosím tedy o přehodnocení změny pojmenování a toho, kdo se tu má naučit číst :-D.

Re: Vysvětleno: Lovec odměn - strážce dolu

Posted: 18:21 01. Jan 2015
by karolina
Goran wrote:Čtení mi v řešení této hádanky moc k užitku nebude, spíše naopak. Lovec odměn mě požádá, abych zabil Strážce dolu. Jdu na určené místo a zabiji NPC co má nad hlavou napsáno "Strážce dolu". Poprosím tedy o přehodnocení změny pojmenování a toho, kdo se tu má naučit číst :-D.
Nevím co ti na tom víc vysvětlovat. Pokud jsi na loveckou sezonu přinesl Jazyk stašího ještěra, pak jsi přinesl trofej z bestie která se jmenuje HLÍDAČ dolu. Pokud chtěl lovčí STRÁŽCE dolu, tka tě pak patrně poslal do háje, protože se jedná o jinou potvoru.