Page 1 of 1

Neviditelné hlavy

Posted: 22:46 07. Jan 2015
by montacue
Ahoj,
jsem na Thálii nový a nwn jsem hrával naposledy před asi 10 lety, tak se ve hře ještě úplně nevyznám. Založil jsem si tady první postavu a když me hra naspawnovala, otevřel se mi dialog pro výběr hlav. Většinu jsem jich viděl normálně, ale u některých (cca 1/5) se mi hlava vůbec nezobrazila a viděl jsem pouze krční pahýlek.
Pevně věřím, že jsem hru a všechny povinné a doporučené složky nainstaloval dle instrukcí, ale předpokládám, že jsem něco musel nainstalovat špatně. Můžete mi poradit, který z balíků obsahuje hlavy a měl bych ho tím pádem nahrát znovu?
děkuji

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 23:16 07. Jan 2015
by Decka
Chyba není u tebe, to ještě potká mnohokrát u změny oblečení, zbraní atd...

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 23:18 07. Jan 2015
by Derken-
Ber to jako "prázdné vzhledy", prostě že tam nejsou a vyber si z těch, které vidíš. Uvidí je i ostatní.

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 23:22 07. Jan 2015
by seveřan
Decka wrote:Chyba není u tebe, to ještě potká mnohokrát u změny oblečení, zbraní atd...
Na oblečení se pracuje, aby tam ty promlky nebyly.

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 00:41 08. Jan 2015
by montacue
Aha, dobře, děkuji za uklidnění :-) Našla by se tu i ochotná duše, která by mi v PM odpověděla na pár začátečnických otázek?

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 00:46 08. Jan 2015
by KaTo
Se zeptej klidně na foru, aspon se dozvíš víc pohledů na věc od různých lidí :) .

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 01:24 08. Jan 2015
by montacue
Ok, na něco se mi povedlo přijít ve hře, ale mám nejasnost s tím postupováním na novou úroveň. Tady jsem našel, že si na to musím najít učitele, ale mě se podařilo na druhou a myslím že i třetí úroveň postoupit klasicky přes portrét postavy. udělal jsem něco nelegálního, nebo to platí až od určité úrovně, nebo je ta informace neaktuální?

a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 01:26 08. Jan 2015
by rosnicka
nebo ho odkazou na urcita temata :mrgreen:

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 01:36 08. Jan 2015
by radekdnb
montacue wrote:Ok, na něco se mi povedlo přijít ve hře, ale mám nejasnost s tím postupováním na novou úroveň. Tady jsem našel, že si na to musím najít učitele, ale mě se podařilo na druhou a myslím že i třetí úroveň postoupit klasicky přes portrét postavy. udělal jsem něco nelegálního, nebo to platí až od určité úrovně, nebo je ta informace neaktuální?

a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?

měl by si mít
1lvl dobrodruh
2lvl (něco)
takže 3 lvl :)

s tím přítelíčkem máš svého přítelíčka..a myslím, že můžeš si vyvolat k němu ,,vylolej bytost I,, (myslim)
a tak dále a tak dále....

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 02:09 08. Jan 2015
by Caehan
Ne, první z úrovní se dá udělat bez nalezení učitele. (z dobrodruh 1 na nobrodruh 1/cokoliv 1)

U přítelíčka si to v menu můžeš nastavit, ale jen dokud si ho neodvoláš, nově vyvolaný má pak svoji lištu resetovanou.

Re: Neviditelné hlavy

Posted: 08:35 08. Jan 2015
by KaTo
montacue wrote:a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?
Myslím že ne, že ta volba je přístupná jen při kliknutí na přítelíčka, ne při kliknutí na rychlé tlačítko na liště. Btw - ale dají se mu do lišty nastrkat přítelíčkovy schopnosti (tj. kouzla, vytí, apod., pokud je má)